OKUL SPORLARI RİTMİK CİMNASTİK İL SEÇMESİ SONA ERDİ

Okul Sporları Ritmik Cimnastik İl seçmeleri turnuvasında minik cimnastikçiler kıyasıya mücadele ettiler

12 OCAK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Mersin geneli 27 sporcunun katılımıyla Olimpik Cimnastik Salonunda düzenlenen Okul Sporları Ritmik Cimnastik İl seçmeleri takım ve ferdi kategorilerinde düzenlendi.

Turnuvada minik sporcular performanslarıyla göz doldurdular. Turnuvada dereceye giren sporculara katılım belgesi, madalya ve kupa verildi.

 

TURNUVADA ŞU SONUÇLAR ALINDI:

 

FERDİ SIRALAMA MİNİKLER (A) GRUBU

1.       ELİF ECE SEKİN            ÖZEL BEYAZ KULE İ.Ö.O.          

2        ŞEVVAL BAHÇECİ        ÖZEL DOĞA KOLEJİ
                                                                             

3.       ÖZGE MUŞTU                AYDINLIKEVLER İ.Ö.O.             

4.       ÖZDEN NİLSU URAL    ÖZEL DOĞA KOLEJİ                   

 

TAKIM SIRALAMA MİNİKLER (A) GRUBU

1.         ÖZEL DOĞA KOLEJİ                               

2.         ÖZEL YENİŞEHİR MERKEZ KOLEJİ   

 

FERDİ SIRALAMA MİNİKLER (B) GRUBU

1.         LARA GÜNAY                    PARİS  KOKULU İ.Ö.O.               

2.         DURU EKİZ             ÖZEL GÜNEY GELİŞİM              

3.         BEREN DAĞHAN   MERSİNLİ AHMET İ.Ö.O.

4.         DURU TEMURLENK         AYDINLIKEVLER İ.Ö.O.                                     

 

TAKIM SIRALAMA MİNİKLER (B) GRUBU

1.         ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ                          

2.         AYDINLIKEVLER İ.Ö.O.                        

3.         MERSİNLİ AHMET İ.Ö.O.            

 

FERDİ SIRALAMA KÜÇÜKLER

1.         EBRU YAĞMUR İNCELER          15 TEMMUZ ŞEHİTLER O.O.      

2.         DENİZ ÖZMEN                               ALİYE POZCU İ.Ö.O.                   

3.         DİYAR SERA KARSIZ                  ÇANKAYA İ.Ö.O.              

4.         ALİYE BEYBOLAT                        BAHÇEŞEHİR KOLEJİ                 

 

 

FERDİ SIRALAMA YILDIZLAR

1.         AZRA ELA SAY                  ALİYE POZCU İ.Ö.O.                               

2.         AHSEN ÖZDEMİR  ÇANKAYA O.O.                            

3.         YAĞMUR DANACI            ÇANKAYA O.O.                            

4.         DOĞA EKİN DOĞAN        ALİYE POZCU O.O.                      

 

TAKIM SIRALAMA YILDIZLAR

1.         ÇANKAYA O.O.                                        

2.         ALİYE POZCU O.O.                                  

 

FERDİ SIRALAMA GENÇLER

1.         TUĞÇE KUL            İÇEL KOLEJİ