OKUL SPORLARI DUYURULAR
OKUL SPORLARI CEZALI SPORCULAR
http://mersin.gsb.gov.tr/Sayfalar/1527/452/cezali-sporcular.aspx

OTEL LİSTESİ.xlsx

OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR TÜRKİYE GRUP BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
TEKNİK TOPLANTI : 16 MAYIS 2019 - OLİMPİK YÜZME HAVUZU
TEKNİK TOPLANTI SAATİ : 17:00


OKUL SPORLARI BADMİNTON KÜÇÜK VE MİNİKLER HAKEM LİSTESİ
Badminton Küçük ve Minikler Hakem Listesi.pdf


OKUL SPORLARI OKÇULUK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ PROGRAMI 03.05.2019
okul sporları okçuluk türkiye birinciliği programı1.5.xls
2018-2019 okul sporları okçuluk reglaman (1).doc


OKULLAR ARASI BOCCE KÜÇÜKLER HAKEM LİSTESİ
Bocce Küçükler Hakem Listesii.pdf

OKUL SPORLARI ATLETİZM GENÇLER (A), (B) TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞ PROGRAMI
Atletizm Gençler Yarış Programı Türkiye Birinciliği 2019.pdf

OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ HAKEM LİSTESİ
Yüzme Hakem Listesi.pdf

OKUL SPORLARI MUAY THAİ GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ HAKEM LİSTESİ
muay thai hakem listesi.pdf

OKUL SPORLARI ATICILIK YILDIZ ve GENÇLER TÜRKİYE GRUP BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : ERDEMLİ ATIŞ POLİGONU
MÜSABAKA TARİHİ : 21-24 MART 2019
2018-2019 ATICILIK (TABANCA-TÜFEK) YARIŞMA AÇIKLAMALARI.pdf


OKULLAR ARASI BADMİNTON YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ HAKEM LİSTESİ
Badminton Hakem Listesi.pdf

OKULLAR ARASI ATLETİZM YILDIZLAR PİST İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
MÜSABAKA TARİHİ : 28-29 MART 2019
TEKNİK TOPLANTI : 27 MART 2019 - 15:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF (G.S İL MÜD. KARŞISI OPET YANI)
YARIŞMA TARİHİ ve SAATLERİ : 1.GÜN 28 MART 2019 - 13:30
: 2.GÜN 29 MART 2019 - 13:30
NOT: TEKNİK TOPLANTIYA KATILIM ZORUNLU OLUP, KATILMAYAN OKULLAR YARIŞMALARA DAHİL EDİLMEYECEKTİR.
ATLETİZM YILDIZLAR KATILIM FORMU.xls

OKULLAR ARASI GENÇLER ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ
atletizm gençler il birinciliği.pdf
ATLETİZM GENÇLER (A) KATILIM FORMU.xls
ATLETİZM GENÇLER (B) KATILIM FORMU.xls


BADMİNTON GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKASI HAKEM LİSTESİ
badminton_hakem-listesi.pdf


Oryantring Hakem Listesi.pdf

OKUL SPORLARI YILDIZ ve GENÇLER DART İL BİRİNCİLİĞİ (YAYIN TARİHİ 24.12.2018 10:56)
MÜSABAKA YERİ : TEVFİK SIRRI GÜR ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 2-4 OCAK 2019
MÜSABAKA YERİ : TEVFİK SIRRI GÜR ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 7-9 OCAK 2019

OKUL SPORLARI BADMİNTON GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ (YAYIN TARİHİ 24.12.2018 SAAT 10:45)
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ ERKEKLER) : 12-15 ŞUBAT 2019 
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU
TEKNİK TOPLANTI  : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU SAAT 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ KIZLAR) : 04-07 ŞUBAT 2019
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU
TEKNİK TOPLANTI  : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU SAAT 09:00

24-26 ARALIK 2018 TARİHLERİNDE YAPILACAK OLAN OKUL SPORLARI TAEKWONDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ HAKEM GÖREVLENDİRMESİ EKTEDİR.
TAEKWONDO HAKEM GÖREV 21.12.18.pdf

OKUL SPORLARI HALTER İL BİRİNCİLİĞİ HAKEM GÖREVLENDİRMESİ
HALTER HAKEM GÖREVLENDİRME.pdf

OKUL SPORLARI GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ HAKEM GÖREVLENDİRMESİ
GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ HAKEM.pdf

OKULLAR ARASI YILDIZLAR ve GENÇLER (B) GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
YILDIZLAR (SERBEST ve GREKOROMEN): 17/12/2018 
GENÇLER (B) (SERBEST) : 18/12/2018
GENÇLER (B) (GREKOROMEN) : 19/12/2018
MÜSABAKA TARTILARI HER GÜN SAAT   : 09:00-10:30 ARASI
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ HER GÜN : 12:00


OKULLAR ARASI YILDIZLAR,GENÇLER (A) ve GENÇLER (B) HALTER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 25-26 ARALIK 2018
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU

MASA TENİSİ
Masa Tenisi Gençler Kız-Erkek İl Birinciliği Yarışma Programında düzenleme yapılmış olup; program aşağıya çıkarılmıştır.
Müsabaka Yeri: Mahmut Arslan Anadolu Lisesi Spor Salonu'na alınmıştır.
Genç Erkekler Müsabakalar Teknik Toplantısı: 26.11.2018(Pazartesi) Saat:10:00'da Müsabakalar öncesinde yapılacaktır.
Genç Erkekler Müsabaka Tarihi: 26-27-28 Kasım 2018 tarihlerinde teknik toplantı sonrasıda başlayacaktır.
Genç Kızlar Müsabakalar Teknik Toplantısı: 29 Kasım 2018(Perşembe) Saat:10:00'da Müsabakalar öncesinde yapılacaktır.
Genç Kızlar Müsabaka Tarihi: 29-30 Kasım 2018 tarihlerinde teknik toplantı sonrasıda başlayacaktır.


********************************************************************************************************************************

Okul Sporları Kros İl Birinciliği tarihi belirlendi.
kros il birinciliği 2018-2019.pdf
KROS GENÇLER (A) KATILIM FORMU.xls
KROS GENÇLER (B) KATILIM FORMU.xls
KROS YILDIZLAR KATILIM FORMU.xls

*********************************************************************************************************
2018-2019 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Spor Faaliyetleri Temel Bilgiler ekte sunulmuştur.
Yarışmalara katılacak olan okullarımızın belirtilen şartlara uymalarını rica ederiz. 15.10.2018 15:30

MERSİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ FAALİYETLERİ.docx

*********************************************************************************************************
ÖNEMLİ:
2018-2019 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları İl Birinciliği müsabakalarına katılacak olan Okulların, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi "https://okulsporbilgi.gsb.gov.tr" Web Adresi üzerinden "Okul Modülü" sekmesi "Müsabaka Katılım İşlemleri" butonundan katılım sağlayacağı branşlarda başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
Katılım sağlayacak Okulların; futbol, futsal, hentbol, basketbol ve voleybol branşlarına son başvuru tarihi 23 Ekim 2018 saat 17:00 olup, bu branşların kura çekimi 25 Ekim 2018 tarihinde saat 15:00'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacaktır.

*******************************************************************************************************************

İLİMİZDE DÜZENLENEN ARTİSTİK CİMNASTİK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ GERİ DÖNÜŞ YAZISI EKTEDİR.

ARTİSTİK CİMNASTİK üst yazı.pdf
ARTİSTİK CİM.TB FERDİ.pdf
ARTİSTİK CİMNASTİK TAKIM.pdf