DEMİR, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

  Haberi Oku

  MART AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yükseköğrenim öğrencilerinin Mart ayı burs ve kredi ödemelerinin 6 Mart itibarıyla başladığını duyurdu.

  Haberi Oku

  DEMİR’DEN BAŞARILI ANTRENÖRLERE PLAKET

  İl Müdürü Ökkeş Demir, Bedensel engelliler milli Takım Antrenörleri Zübeyde Yıldız ve Ahmet Sekman’a başarılarından dolayı Plaket takdim etti.

  Haberi Oku

  12-14 YAŞ TENİS İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü “12-14 Yaş Tenis İl Birinciliği” bugün yapılan final maçlarının ardından tamamlandı.

  Haberi Oku

  “TÜRK SPORUNUN HIZI HER GEÇEN GÜN BAŞARILARLA TAÇLANARAK ARTIYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun her alanında çok ciddi bir devrim yaşandığını belirterek, “Türk sporunun, Türk sporcusunun hızı her geçen gün başarılarla taçlanarak artıyor. Önümüzdeki süreçte sporun birleştirici ruhuyla tüm kötülüklerle mücadele edeceğimiz gibi, sporu tabana yayma noktasında da çok önemli aşamaları başaracağımıza inanıyorum” dedi.

  Haberi Oku

  SEYFİ ALANYA ATMALAR ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen “Seyfi Alanya Atmalar Şampiyonası ve Spor Toto U18 Kulüplerarası Atmalar Ligi 1. Kademe Yarışmaları” sona erdi.

  Haberi Oku

  SEYFİ ALANYA ATMALAR ŞAMPİYONASI VE SPOR TOTO U18 KULÜPLERARASI ATMALAR LİGİ 1. KADEME YARIŞMALARI MERSİN’DE BAŞLADI

  Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Seyfı̇ Alanya Atmalar Şampı̇yonası ve Spor Toto U18 Kulüplerarası Atmalar Lı̇gı̇ 1. Kademe Yarışmaları Mersin’de başladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AĞRI’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Ağrı'da, Ağrı Gençlik ve Spor Protokolü programına katıldı.

  Haberi Oku

  GÜRSEL AKSEL STADI RESMEN AÇILDI

  Göztepe'nin iç saha maçlarını oynadığı Gürsel Aksel Stadı'nın resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşti. Açılışta bir konuşma yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dünyanın en iyi statlarına aday gösterilen Gürsel Aksel Stadı'nın Türkiye'nin spor altyapısının geldiği noktanın en güzel sembollerinden biri olduğunu belirtti.

  Haberi Oku

  ÖKKEŞ DEMİR OLİMPİYAT B BARAJINI GEÇEN MELİKŞAH DÜĞEN’İ KABUL ETTİ

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, 2.Uluslararası Edirne CUP’ta, Olimpiyat B Barajını geçen Mersinli milli Yüzücü Melikşah Düğen’i kabul etti.

  Haberi Oku

  MERSİNLİ MİLLİ YÜZÜCÜ MELİKŞAH DÜĞEN’DEN OLİMPİYAT B BARAJI

  2.Uluslararası Edirne CUP’ta, Mersinli milli Yüzücü Melikşah Düğen, 200 Metre Sırtüstü’nde 2:00,93’lük derecesi ile 2:01,03 olan Olimpiyat B Barajını geçerek Türk Yüzme tarihine adını yazdırdı.

  Haberi Oku

  ERASMUS+ PROJESİ BİRİNCİ YILINI TAMAMLADI

  T.C. Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından Gençlik Projesi kapsamında kabul edilen Erasmus+ projesi "Gençlerin Gelişimine Tenis ile Destek ve Kariyer Odaklı Yaklaşım" birinci yılını tamamladı.

  Haberi Oku

  “TÜRKİYE'MİZİN STATLARI, SALONLARI DÜNYANIN ÖNCÜ TESİSLERİ OLDU”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Türkiye'mizin tesisleri, statları, salonları ve diğer branşları, dünyanın, Avrupa'nın öncü tesisleri oldu. Türkiye'nin sporda marka ülke olma noktasında çok ama çok önemli bir noktaya geldiğini de gururla ifade ediyorum. Özellikle spor altyapımız, sadece ülkemiz için değil dünyanın imrendiği, tercih ettiği bir spor turizmi markası haline geldi” dedi.

  Haberi Oku

  YENİ ADANA STADYUMU AÇILDI

  Yeni Adana Stadyumu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katıldığı törenle hizmete girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tesisleşmenin Türk sporunu güçlendirme, sporcularımızı destekleme, hedeflerimize ulaşma noktasında çok büyük önem arz ettiğine inanıyoruz” dedi.

  Haberi Oku

  MİLLİ SPORCU BURSU TANITIM TOPLANTISI

  Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlendi.

  Haberi Oku

  ÖKKEŞ DEMİR, MERSİN VE KIRKKAŞIK KIZ ÖĞRENCİ YURTLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Mersin ve Kırkkaşık kız öğrenci yurtlarında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER