HOŞ GELDİN AZRA BEBEK

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Mersin Kız Öğrenci Yurdumuzda karantinada bulunan bir ailemizin Azra isminde bir kız çocuğu dünyaya geldi.

  Haberi Oku

  CUMHUR BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN SEVDA GÜL’Ü TEBRİK ETTİ

  Cumhur Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Mersin Kız Öğrenci Yurdumuzda karantinada bulunan ve sevk edildiği hastanede Azra isminde bir kız çocuğu dünyaya getiren Sevda Gül’ü telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  SİZE MİNNET BORÇLUYUZ

  Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu bu akşam resmi Twitter hesabında bir paylaşım yaparak Yurtlarda sorumluluğunu bilip görevi başında fedakarca çalışan personellerine teşekkür etti.

  Haberi Oku

  KAYMAZ ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANDI

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Oğuz Kaymaz, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 105. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİNİ AÇIKLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, koronavirüs ile ilgili yeni önlemleri kamuoyuyla paylaştı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI YILDIZLAR BASKETBOL TÜRKİYE YARI FİNALLERİ SONA ERDİ

  Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen “Okul Sporları Yıldızlar Basketbol Türkiye Yarı Finalleri” bugün oynanan final karşılaşmalarıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  U 13 FUTBOL ALT YAPI PROJESİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

  Futbol Alt yapı Gelişim Projesi kapsamında, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü bünyesinde U-13 Mersin bölge karması Müdürlüğümüze bağlı Mersin Stadyumu’nda çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU’NDAN AMATÖR KULÜPLERE TEBRİK BELGESİ

  Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından Amatör Spor Kulüplerine verilmek üzere hazırlanan Tebrik Belgeleri Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Oğuz Kaymaz tarafından takdim edildi.

  Haberi Oku

  ERDEMLİLER PLATFORMUN’DAN KAYMAZ’A NEZAKET ZİYARETİ

  Erdemlililer Platformu başkanı Mehmet Badas ve il Koordinasyon Kurulu üyeleri İl Müdürü Oğuz Kaymaz’a nezaket ziyaretinde bulundu.

  Haberi Oku

  KAYMAZ MERSİNLİ MİLLİ TAEKWONDOCUYU KABUL ETTİ

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz İstanbul'da düzenlenen "7. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası'nda" ikinci olma başarısı gösteren Mersinli sporcu Ayşe Orhan’ı kabul etti.

  Haberi Oku

  GENÇLER BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

  Okul Sporları Gençler Bocce İl Birinciliği bugün yapılan müsabakaların ardından tamamlandı.

  Haberi Oku

  KAYMAZ YETENEK TARAMASI ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz, Spor Şube Müdürü Vedat Akyar ile birlikte "Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi" çalışmalarını yerinde İnceledi.

  Haberi Oku

  FUTBOL ALTYAPI GELİŞİM PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

  Futbol altyapı gelişim projesi U-13 Mersin bölge karması değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

  Haberi Oku

  TÜRK SPORUNUN YENİ YOL HARİTASI İÇİN SONA GELİNDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 13-17 Ocak 2020 tarihlerinde Ankara'da düzenlenen 'Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı'nın sonuç raporu için geri sayım başladı. Çalıştayda oturumları yöneten moderatörler, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun başkanlığında bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  ANALİG HENTBOL BAYAN VE ERKEK İL KARMA TAKIMLARIMIZ YARI FİNALDE

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Hentbol Çeyrek Final Müsabakaları’nda mücadele eden Mersin bayan ve erkek Hentbol il karma takımlarımız yarı finale yükseldi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE CİMNASTİK ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Mersin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen "Artistik, Ritmik, Trampolin ve Aerobik Cimnastik Türkiye Şampiyonası" sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER