23-30 EYLÜL 'AVRUPA SPOR HAFTASI' MERSİN'DE BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından Türkiye'nin 81 ilinde eş zamanlı olarak kutlanan "Avrupa Spor Haftası" bugün yapılan açılış töreniyle Mersin'de başladı.

  Haberi Oku

  ÖKKEŞ DEMİR TÜRKİYE VE UKRAYNA PARALİMPİK ATICILIK MİLLİ TAKIM KAMPLARINI ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir Pandemi sebebiyle 2021 yılına ertelenen Tokyo Olimpiyatları'na hazırlanan Türkiye Paralimpik Atıcılık Milli Takımı ve Ukrayna Paralimpik Atıcılık Milli Takımı Erdemli Atış Poligonunda ortak hazırlık kampını ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BASKETBOL İL TEMSİLCİSİ OSMAN DENİZER'DEN ÖKKEŞ DEMİR'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Türkiye Basketbol Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Osman Denizer ve İl Hakem kurulu üyeleri, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI MERSİN'DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK

  Avrupa Spor Haftası etkinlikleri, "Ulusal Herkes için Spor ve Sağlıklı Yaşam" sloganı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından Türkiye'nin 81 ilinde eş zamanlı olarak kutlanacak.

  Haberi Oku

  ÇUKUROVA CUP'TA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Çukurova CUP Kadınlar Basketbol Turnuvası'nda Çukurova Basketbol Yenişehir Belediyesi Spor Kulübü turnuvayı 1'incilikle bitirdi.

  Haberi Oku

  MERSİN BİTLİSLİLER DERNEĞİ BAŞKANI FIRAT YALÇIN’DAN ÖKKEŞ DEMİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Mersin Bitlisliler derneği başkanı Fırat Yalçın ve Max Ajans A.Ş Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Boz, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ökkeş Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

  Haberi Oku

  ÖKKEŞ DEMİR'DEN MGC'YE İADE-İ ZİYARET

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı R. Kaya Tepe ve yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  ÖKKEŞ DEMİR'DEN MERSİN TİME GAZETESİNE İADE-İ ZİYARET

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Mersin Time Gazetesi İmtiyaz sahibi Aytur Gezer'e iade-i ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  ÖKKEŞ DEMİR GENÇLİK LİDERLERİ İLE TOPLANTIDA BULUŞTU

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Gençlik Liderleri ile tanışma, bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yaptı.

  Haberi Oku

  ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ’NDEN ÖKKEŞ DEMİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Erdemli spor kulübü başkanı Mehmet Morgül ve yönetim kurulu üyeleri İl Müdürümüz Ökkeş Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Haberi Oku

  ÖKKEŞ DEMİR BEDENSEL ENGELLİLER ATLETİZM MİLLİ TAKIM KAMPINI ZİYARET ETTİ

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, İlimizde kampta bulunan Bedensel Engelliler Atletizm Milli Takım kampını ziyaret etti.

  Haberi Oku

  TAKİ BAKAR, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  Mersin futbolunda altyapılarda görev yapan ve bir çok oyuncunun yetişmesinde, futbola başlamasında büyük katkıları olan Taki Bakar, son yolculuğuna uğurlandı.

  Haberi Oku

  ÖKKEŞ DEMİR RİTMİK CİMNASTİK MİLLİ TAKIM KAMPINI ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına Mersin Olimpik Cimnastik Salonu’nda devam eden Ritmik Cimnastik büyükler Milli Takım kampını ziyaret etti.

  Haberi Oku

  PARKUR MİLLİ TAKIMI DÜNYA KUPASI FİNALİNE MERSİN’DE HAZIRLANIYOR

  Dünya kupası finaline kalan Parkur Milli takımımız final hazırlıklarını Mersin’de girdiği hazırlık kampıyla sürdürüyor.

  Haberi Oku

  ÖKKEŞ DEMİR, MUSA ERYILMAZ SPOR TESİSİNİN AÇILIŞINA KATILDI

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ökkeş Demir, 2016 yılında hayatını kaybeden merhum Musa Eryılmaz’ın adının yaşatılacağı spor tesisinin açılışına katıldı.

  Haberi Oku

  ÖKKEŞ DEMİR’DEN ASKF’YE İADE-İ ZİYARET

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Mersin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mithat Ertaş ve yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulundu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER