Faaliyetler

2016-2017 Spor Sezonu Müsabaka Programları


43. Hafta Müsabaka Programı.xls
42. Hafta Müsabaka Programı.pdf
41. Hafta Müsabaka Programı.xls
40. Hafta Müsabaka Programı.xls
39. Hafta Müsabaka Programı.xls
38. Hafta Müsabaka Programı (güncel).xls
37. Hafta Müsabaka Programı.xls
36. Hafta Müsabaka Programı.xls
HAFTALIK PROGRAM 35. HAFTA.xls
34. Hafta Müsabaka Programı.xls
33. Hafta Müsabaka Programı.xls
32. Hafta Müsabaka Programı.xls
31. Hafta Müsabaka Programı (güncellendi).xls
30. Hafta Müsabaka Programı.xls
29. Hafta Müsabaka Programı.xls
28. Hafta Müsabaka Programı.xls
27. Hafta Müsabaka Programı.xls
26. Hafta Müsabaka Programı.xls
25. Hafta Müsabaka Programı (Yeni).xls
24. Hafta Müsabaka Programı.xls
23. Hafta Müsabaka Programı (Güncellendi).xls
22. Hafta Müsabaka Programı (Güncel).xls
21. Hafta Müsabaka Programı (güncellendi).xls
20. Hafta Müsabaka Programı (güncel).xls
19. Hafta Müsabaka Programı (güncellendi).xls
18. Hafta Müsabaka Programı güncellendi.xls
17. Hafta Müsabaka Programı (Güncellendi).xls
16. Hafta Müsabaka Programı.xls
15. Hafta Müsabaka Programı.xls
14. Hafta Müsabaka Programı (Güncel).xls
13. Hafta Müsabaka Programı güncellendi.xls
12. Hafta Müsabaka Programı.xls
11. Hafta Müsabaka Programı.xls

10. Hafta Müsabaka Programı.xls 

9. Hafta Müsabaka Programı.xls

8. Hafta Müsabaka Programı


 ATICILIK VE AVCILIK

23-25 EYLÜL 2016

08:00

SKEET MİLLİ MÜCADELE KUPASI

ERDEMLİ ATIŞ POLİGONU

 



6. ve 7. Hafta Müsabaka Programı

 

10 EYLÜL 2016

16:00

TARSUS İDMAN YURDU

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

3.LİG

TARSUS ŞEHİR STADI

17 EYLÜL 2016

15:30

MERSİN İDMAN YURDU

SAMSUN SPOR

U 21

ANAFARTALAR STADI

17 EYLÜL 2016

18:30

TARSUS İDMAN YURDU

BAYRAMPAŞA SPOR

3.LİG

TARSUS ŞEHİR STADI

17 EYLÜL 2016

19:00

MERSİN İDMAN YURDU

SAMSUN SPOR

1.LİG

MERSİN STADI



5. Hafta Müsabaka Programı

 

SU TOPU

06 – 08 EYLÜL 2016

16:00

BÖLGESEL LİG

U 19

OLİMPİK YÜZME HAVUZU



 

4. Hafta Müsabaka Programı.xls
3.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI.xlsx

2. Hafta

 

      TENİS

15-20.08.2016

09:00

YAZ KUPASI TENİS TURNUVASI

   8-9-10 YAŞ

TENİS KOMPLEKSİ




  1. Hafta
  ATICILIK VE AVCILIK 

11-14.08.2016

09:00

MEHMET BÜLENT TORPİL HAVALI VE ATEŞLİ SİLAHLAR GENÇLER MİLLİ TAKIM SEÇME YARIŞMASI

ERDEMLİ ATIŞ

 POLİGONU





2015-2016 Spor Sezonu Müsabaka Programları

50. Hafta Müsabaka Programı.xls
49. Hafta Müsabaka Programı.xls
48. Hafta Müsabaka Programı.xls
47. Hafta Müsabaka Programı.doc
46. Hafta Müsabaka Programı.doc
45. Hafta Müsabaka Programı.xls
44. Hafta Müsabaka Programı.xls
43. Hafta Müsabaka Programı.xls
42. Hafta Müsabaka Programı (Güncellendi).xls
41. Hafta Müsabaka Programı.xls
40. Hafta Müsabaka Programı (Son Hali).xls
39. Hafta Müsabaka Programı.xls
38. Hafta Müsabaka Programı.xls
37. Hafta Müsabaka Programı (Güncel Hali).xls
36. Hafta Müsabaka Programı (güncel).xls
35. Hafta Müsabaka Programı (Güncellendi).xls
34. Hafta Müsabaka Programı.xls
33. Hafta Müsabaka Programı.xls
32. Hafta Müsabaka Programı Güncel.xls
31. Hafta Müsabaka Programı.xls
30. Hafta Müsabaka Programı.xls
29. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI.xls
28. Hafta Müsabaka Programı (Güncellendi).xls
27. Hafta Müsabaka Programı.xls
26. Hafta Müsabaka Programı.xls
25. Hafta Müsabaka Programı.xls
24. Hafta Müsabaka Programı.xls
23. Hafta Müsabaka Programı.xls (güncellendi)
22. Hafta Müsabaka Programı.xls
21. Hafta Müsabaka Programı.xls
20. Hafta Müsabaka Programı.xls
19. Hafta Müsabaka Programı.xls
18. Hafta Müsabaka Programı.xls
17. Hafta Müsabaka Programı.xls
16. Hafta Müsabaka Programı.xls
15. Hafta Müsabaka Programı.xls
14. Hafta Müsabaka Programı.xls
13.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI.xls
12. Hafta Müsabaka Programı.xls
11. Hafta Müsabaka Programı.xls
10. Hafta Müsabaka Programı (2. Güncelleme).xls

9. Hafta Müsabaka Programı
9. Hafta Müsabaka Programı.xls


8. Hafta Müsabaka Programı
2015-2016 8.HAFTA HAFTALIK PROGRAM.xls


6. ve 7. Hafta Müsabaka Programı


 FUTBOL

18.09.2015

15:30

MERSİN İDMAN YURDU

OSMANLISPOR

U21

BİLGE KAAN STADI

18.09.2015

20:00

MERSİN İDMAN YURDU

OSMANLISPOR

SÜPER LİG

MERSİN STADI

19.09.2015

13:00

MERSİN ÇANKAYA

ERZİNCAN SÜMER

ÖZEL SPORCULAR LİGİ

YENİŞEHİR ÖZGECAN SPOR TESİSİ

27.09.2015

15:30

TARSUS İDMAN YURDU

MANİSASPOR

2.LİG

TARSUS BURHANETTİN KOCAMAZ STADI

 

  MASA TENİSİ

20.09.2015

10:00

ÇOCUK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ                          7. TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BÖLGE SEÇMELERİ

SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU

 

  MUAY THAİ

19-20.09.2015

09:00

MUAY THAİ İL BİRİNCİLİĞİ

MİNİK-YILDIZ

SEYFİ ALANYA SPOR SALONU




5.Hafta Müsabaka Programı

CILATICILIK VE AVCILIK

05-06.09.2015

09:00

HAVALI SİLAHLAR İL BİRİNCİLİĞİ

ERDEMLİ ATIŞ POLİGONU

 

FUTBOL

06.09.2015

16:00

TARSUS İDMAN YURDU

İNEGÖLSPOR

2.LİG

TARSUS BURHANETTİN KOCAMAZ STADI

 

SATRANÇ

08-13.09.2015

15:00

1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU

SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU






4.Hafta Müsabaka Programı

4. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI.xls

3.Hafta Müsabaka Programı

  ATICILIK VE AVCILIK

22-23.08.2015

09:00

TRAP İL BİRİNCİLİĞİ

ERDEMLİ ATIŞ POLİGONU



2.Hafta Müsabaka Programı

  ESKRİM

20-23.08.2015

08:00

YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU

 

 

FUTBOL

16.08.2015

17:30

MERSİN İDMAN YURDU

BEŞİKTAŞ A.Ş.

U21

BİLGE KAAN STADI

16.08.2015

22:00

MERSİN İDMAN YURDU

BEŞİKTAŞ A.Ş.

SÜPER LİG

MERSİN STADI

 

 

VOLEYBOL

14-16.08.2015

12:00

1. ATAKENT PLAJ VOLEYBOLU TURNUVASI

SİLİFKE ATAKENT PLAJI



1.Hafta Müsabaka Programı

08-09.08.2015

17:00

OLİMPİK BARAJ YARIŞLARI

NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ