ATATÜRK’Ü ANMA HAFTASI TAEKWONDO MÜSABAKALARI SONA ERDİ

10 Kasım Atatürk’ü anma etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen “Atatürk’ü Anma Haftası Taekwondo Müsabakaları” sona erdi.

6 KASIM 2017 / MERSİN

04-05 Kasım tarihleri arasında Türkiye Taekwondo federasyonu Mersin İl Temsilciliği 2017 faaliyet programında yer alan ve il geneli 154 sporcunun katıldığı “Atatürk’ü Anma Haftası Taekwondo Müsabakaları” bugün Toroslar 500 Kişilik Spor Salonu’nda yapılan Final müsabakalarının ardından tamamlandı.

İki gün süren “Atatürk’ü Anma Haftası Taekwondo Müsabakaları” sonunda dereceye giren sporculara madalya ve katılım belgeleri Türkiye Taekwondo İl Temsilcisi Ercan Aldemir, verildi.

Atatürk’ü Anma Haftası Taekwondo Müsabakaları neticesinde sporcuların sıralaması;

MİNİK BAYANLAR

27 KG

1.Gülçin Atay

2.Beyza Kür

 

30 KG

1.Damlanur Ceylan

2.Yağmur Nisa Başdoğan

 

33 KG

1.Meryem Aladağ

2.Aleyna Kırvarlı

3.Ceren Çetinel

3.Doğa Ergezen

 

36 KG

1.Merve Tuana Titiz

2.Meryem Demiryol

 

40 KG

1.Elif Becel

2.Güneş Su Demirci

3.Nazlıcan Sömek

3.Lara Cemile Kaymaz

 

45 KG

1.Elçin Dinç

2.İrem Kaçan

3.Aslı Irmak

3.Şevval Yetkin

50 KG

1.Sultan Artıran

2.Meleknaz Çelik

3.D. Derya Melekoğlu

3.Defne Miran Şahin

57 KG

1.Sıla Nur Nergiz

 

+57 KG

1.Damla Durdu

2.Buse Güçlü

3.Sena Aydın

3.Hanife Yaren Temel

 

MİNİK ERKEKLER

 

27 KG

1.Onur Kaan Sarıbudak

2.Sıraş Dolaş

3.Vakkas Öner

3.Batuhan Deniz

 

30 KG

 

1.Abdurrahman Çakmakçı

2.Emirhan Erem

3.M. Sait Özyürek

 

33 KG

 

1.Varol Öztürk

2.Burak Selvi

 

36 KG

1.Abdulkadir Demir

2.Özgür Baran Öğru

3.Mehmet Çıtır

3.Ali Kısılmış

 

40 KG

1.Yiğit Özcan

2.Furkan Güleç

3.Ali Atakan Domurcuk

3.Mehmet Emin Demirkol

 

45 KG

1.Erencan Konor

2.Hilmi Kaf

3.M. Yusuf Başkaya

3.M. Ali Dolaş

 

50 KG

1.Enver Adıgüzel

2.Ali Enes Kanar

3.Kemal Yılmaz

3.Yılmaz Mert Süygün

 

57 KG

 

1.Bulut Gümüş

2.Taha Berk Yüksel

3.Arda Şahin

3.Furkan Ada Çelik

 

YILDIZ BAYANLAR

33 KG

1.Gamze İlhan

2.Eylül Azak

 

37 KG

1.Dila Doğa Durmuş

 

41 KG

1.Efsun Atmaca

2.Serap Artıran

 

44 KG

1.Zeynep Nur Mavitaş

2.Yonca Nehir

3.Sıla Batır

3.İmran Bayartan

47 KG

1.Asya Taşkın
2.Nazmiye Nazar Gümüş

55 KG

1.Şenizcan Aras

2.Sudenaz Gözde Burgaç

3.Nurevşan Aslan

3.Işılay Buğdaycı

 

59 KG

1.Zehra Acar

2.Asya Açıkgöz

 

+59 KG

1.Aysu Dolaş

2.Fatmanur Yalçın

3.Edanur Şahin

 

YILDIZ ERKEKLER

 

33 KG

 

1.Burak Aslan

 

37 KG

1.Metin Burak Hamurcu

2.Ahmet Uslu

3.Emircan Gültekin

3.İshak Kırvarlı

 

41 KG

1.Cansın Tarhan

2.Emrullah Becel

3.Mikail Adlin

 

45 KG

1.Ferhat Fırat

2.İlkay Bol

3.Buğrahan Arslan

3.Ali Baz

 

49 KG

 

1.İbrahim Enes Gül

2.Enescan Akfırat

3.Onurcan Kuş

3.Tuna Açıkyörük

 

53 KG

 

1.Talip Bayhan

2.Serkan Aslan

 

57 KG

 

1.Hasan Öztürk

2.Mustafa Berk Kabak

3.Mehmet Caner Akgül

3.Umut Kaş

 

61 KG

 

1.Yunus Acıoğlu

 

65 KG

 

1.Sabri Dolaş

2.Berdan Utku Cengiz

3.Batuhan Berk Aydın

 

+65 KG

 

1.Muhammet Furkan Hamurcu

2.Batuhan Gül