Arşiv

OKULLAR ARASI HOKEY KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
HOKEY FİKSTÜR 11,03,2020.xlsx
MÜSABAKA TARİHİ : 24-26 MART 2020
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR SUNİ ÇİM SAHASI
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI MUAY THAİ GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 21-22 MART 2020
TARTI : 20 MART 2020 - 14:00-15:00
MÜSABAKA YERİ : YALINAYAK 500 KİŞİLİK SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BOWLİNG İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 1-3 NİSAN 2020
MÜSABAKA YERİ : FORUM AVM PLAYLAND BOWLİNG SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 1 NİSAN 2020 - 10:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI ÖZEL SPORCULAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ(YÜZME) : 1-2 NİSAN 2020 - 09:00
TEKNİK TOPLANTI : 31 MART 2020 - 17:00
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
MÜSABAKA TARİHİ(ATLETİZM) : 14-15 NİSAN 2020
TEKNİK TOPLANTI : 13 NİSAN 2020 - 15:00
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
MÜSABAKA TARİHİ(MASA TENİSİ) : 27-28 NİSAN 2020
TEKNİK TOPLANTI : 27 NİSAN 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 25-29 MART 2020
MÜSABAKA YERİ : ARENA BİLARDO SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 25 MART 2020 - 12:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI KORFBOL İL BİRİNCİLİĞİ
KORFBOL İL BİRİNCİLİĞİ.xlsx
MÜSABAKA TARİHİ : 17-19 MART 2020
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 02 MART 2020 - 15:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ GENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (Okul Sporları)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI MASA TENİSİ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 29-30 NİSAN 2020
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 29 NİSAN 2020 - 10:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI OKÇULUK İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (MİNİKLER) : 2 MAYIS 2020
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 3 MAYIS 2020
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 4 MAYIS 2020
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 5 MAYIS 2020
MÜSABAKA YERİ : ÇİFTLİKKÖY OKÇULUK SAHASI
NOT : TEKNİK TOPLANTILAR MÜSABAKA TARİHİNDE SAAT 09:00'DA YAPILACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI MODERN PENTATLON İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (YÜZME) : 10 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 10 MART 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
MÜSABAKA TARİHİ (ATLETİZM) : 11 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 11 MART 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER A-B) : 18-19 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 17 MART 2020 - 15:00-17:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
LİSTE BAŞVURU TARİHİ : 16 MART 2020 - 17:00
ATLETİZM GENÇLER KATILIM FORMU.xlsx
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 25-26 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 24 MART 2020 - 15:00-17:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
LİSTE BAŞVURU TARİHİ : 20 MART 2020 - 17:00
ATLETİZM YILDIZLAR KATILIM FORMU.xls
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 1-2 NİSAN 2020
TEKNİK TOPLANTI : 31 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF TOPLANTI SALONU
LİSTE BAŞVURU TARİHİ : 13 MART 2020 - 17:00
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BADMİNTON YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ(YILDIZLAR) : 10-14 ŞUBAT 2020
TEKNİK TOPLANTI (YILDIZLAR) : 10 ŞUBAT 2020 - 09:00
MÜSABAKA TARİHİ(KÜÇÜKLER) : 16-20 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI(KÜÇÜKLER) : 16 MART 2020 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
NOT: TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (MİNİKLER A-B) : 21 NİSAN 2020
TEKNİK TOPLANTI  : 21 NİSAN 2020 - 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜK,YILDIZ,GENÇLER) : 03 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 03 MART 2020 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SALONU
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 26-27 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 25 MART 2020 - 18:00
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 17 MART 2020
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 16 MART 2020 - 17:00
SON MÜRACAAT TARİHİ : 20 ŞUBAT 2020
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER&YILDIZLAR) : 28 ŞUBAT 2020 - 11:00
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ : 21 ŞUBAT 2020 - 11:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF TOPLANTI SALONU
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER A&B) : 27 MART 2020 - 15:00
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ : 24 MART 2020 - 17:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF TOPLANTI SALONU
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     BRANŞ           YAYINLANMA TARİHİ     PROGRAM BİLGİLERİ (Aşağıdaki linklere tıklayınız)
 BASKETBOL 05.03.2020 - 11:01  Basketbol Minik A Erkek 05,03,2020.xlsx
BASKETBOL  05.03.2020 - 09:32 Basketbol Minik A Kız.xlsx 
 BASKETBOL 12.02.2020 - 09:13 Basketbol Küçük Erkek Eleme Fikstürü 12,02,2020.xlsx
 BASKETBOL 27.12.2019 - 08:20 Basketbol Genç Kız B Eleme Fikstürü.xlsx 
 BASKETBOL 23.12.2019 - 09:08 Basketbol Yıldız Erkekler Eleme Fikstürü 23,12,2019.xlsx
BASKETBOL  02.01.2020 - 08:43 Basketbol Genç Erkek A Eleme Fikstürü 02,01,2020.xlsx
 BASKETBOL  11.12.2019 - 15:45 Basketbol Genç Erkek A 1.Tur 11,12,2019.xlsx
 BASKETBOL  18.12.2019 - 16:10 Basketbol Genç Erkek B Eleme Fikstürü.xlsx
BASKETBOL 02.01.2020 - 08:32
Basketbol Genç Kız A 1.Tur 02,01,2020.xlsx
BASKETBOL 02.12.2019 - 11:05 Basketbol Genç Kız B 1.Tur 02,12,2019.xlsx
BASKETBOL 13.01.2020 - 16:21
Basketbol Küçük Erkek 1.Tur 13,01,2020.xlsx
BASKETBOL 12.02.2020 - 13:35
Basketbol Küçük Kız 1.Tur 12,02,2020.xlsx
BASKETBOL 10.12.2019 - 14:02
Basketbol Yıldız Erkek 1.Tur 10,12,2019.xlsx
BASKETBOL 24.12.2019 - 10:55 Basketbol Yıldız Kız 1.Tur 24,12,2019.xlsx


      BRANŞ     YAYINLANMA TARİHİ     PROGRAM BİLGİLERİ (Aşağıdaki linklere tıklayınız)
     FUTBOL       28.02.2020 - 09:14 Futbol Küçük Erkek Eleme Fikstürü 28,02,2020.xlsx
    FUTBOL       25.02.2020 - 08:35 Futbol Yıldız Erkek Eleme Fikstürü 25,02,2020.xlsx
    FUTBOL       12.02.2020 - 10:56 Futbol Yıldız Kız 2.Tur 12,02,2020.xlsx
    FUTBOL     08.01.2020 - 08:28 Futbol Genç Erkek Eleme Fikstürü 08,01,2020.xlsx
   FUTBOL             11.12.2019 - 08:15 Futbol Genç Erkek 1.Tur 11,12,2019.xlsx                            
    FUTBOL      08.01.2020 - 08:34  Futbol Genç Kız 08,01,2020.xlsx
    FUTBOL        13.02.2020 - 13:56 Futbol Küçük Erkek 1.Tur 13,02,2020.xlsx
    FUTBOL        08.01.2020 - 11:38 Futbol Yıldız Erkek 1.Tur 08,01,2020.xlsx 
    FUTBOL        08.01.2020 - 09:28 Futbol Yıldız Kız 1.Tur 08,01,2020.xlsx


       BRANŞ         YAYINLANMA TARİHİ      PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki linklere tıklayınız)  
 FUTSAL 10.03.2020 - 15:45  Futsal Yıldız Kız Eleme Fikstürü 10,03,2020.xlsx
 FUTSAL 10.03.2020 - 09:27 Futsal Yıldız Erkek Eleme Fikstürü 10,03,2020.xlsx
 FUTSAL  08.01.2020 - 08:58 Futsal Genç Erkek Eleme Fikstürü 08,01,2020.xlsx
 FUTSAL 10.01.2020 - 16:24 Futsal Genç Kız Eleme Fikstürü 10,01,2020.xlsx
 FUTSAL  25.12.2019 - 11:34 Futsal Genç Erkek 1.Tur 25,12,2019.xlsx
 FUTSAL  19.12.2019 - 08:31 Futsal Genç Kız 1.Tur 19,12,2019.xlsx
 FUTSAL 03.02.2020 - 12:08 Futsal Yıldız Erkek 1.Tur 03,02,2020.xlsx
 FUTSAL 03.03.2020 - 09:12 Futsal Yıldız Kız 1.Tur 03,03,2020.xlsx
 FUTSAL 06.12.2019 - 13:26 Futsal Küçük Erkek 1.Tur 06,12,2019.xlsx
 FUTSAL 27.02.2020 - 14:24 Futsal Küçük Kız 1.Tur 27,02,2020.xlsx 


     BRANŞ            YAYINLANMA TARİHİ     PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki Linklere Tıklayınız)
   HENTBOL        10.01.2020 - 15:17 Hentbol Genç Erkek A Eleme Fikstürü.xlsx 
   HENTBOL        26.12.2019 - 09:17 Hentbol Yıldız Kız Eleme Fikstürü 26,12,2019.xlsx
   HENTBOL        25.12.2019 - 09:28 Hentbol Küçük Kız Eleme Fikstürü 25,12,2019.xlsx
   HENTBOL        25.12.2019 - 09:28 Hentbol Yıldız Erkek Eleme Fikstürü 25,12,2019.xlsx 
   HENTBOL        05.12.2019 - 10:58 Hentbol Genç Erkek 1.Tur 05,12,2019.xlsx
   HENTBOL        02.01.2020 - 13:53 Hentbol Genç Kız 02.01.2020.xlsx
   HENTBOL        12.12.2019 - 09:47 Hentbol Küçük Erkek 1.Tur 12,12,2019.xlsx
   HENTBOL        28.11.2019 - 14:15 Hentbol Küçük Kız 1. Tur.xlsx
   HENTBOL        10.12.2019 - 10:51 Hentbol Yıldız Erkek 1.Tur 10,12,2019.xlsx
   HENTBOL        12.12.2019 - 09:47 Hentbol Yıldız Kız 1.Tur 12,12,2019.xlsx


      BRANŞ     
     YAYINLANMA TARİHİ     PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki Linklere Tıklayınız)
VOLEYBOL  05.03.2020 - 09:32  Voleybol Minik A Erkek.xlsx 
VOLEYBOL  05.03.2020 - 10:54  Voleybol Minik A Kız 05,03,2020.xlsx
 VOLEYBOL 11.03.2020 - 11:09  Voleybol Genç Erkek B 2.Tur 11,03,2020.xlsx
 VOLEYBOL 04.03.2020 - 09:24 Voleybol Genç Kız B 2.Tur 04,03,2020.xlsx
VOLEYBOL  16.01.2020 - 13:11 Voleybol Küçük Erkek Eleme Fikstürü 16,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL  06.01.2020 - 08:10 Voleybol Genç Erkek A Eleme Fikstürü 06,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL 07.01.2020 - 11:04 Voleybol Yıldız Erkek Eleme Fikstürü 07,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL 10.01.2020 - 14:20 Voleybol Genç Kız A Eleme Fikstürü 10,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL 10.01.2020 - 08:35 Voleybol Yıldız Kız Eleme Fikstürü 10,01,2020.xlsx
VOLEYBOL  03.01.2020 - 15:54 Voleybol Küçük Kız Eleme Fikstürü 03,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL 16.12.2019 - 14:41 Voleybol Genç Erkek A 1.Tur 16,12,2019.xlsx
  VOLEYBOL
19.12.2019 - 15:37 Voleybol Genç Kız A 1.Tur 19,12,2019.xlsx
 VOLEYBOL 03.01.2020 - 15:36
Voleybol Küçük Erkek 1.Tur 03,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL 10.12.2019 - 08:28
Voleybol Küçük Kız 1.Tur 10,12,2019.xlsx
 VOLEYBOL 11.12.2019 - 09:31
Voleybol Yıldız Erkek 1.Tur 11,12,2019.xlsx
 VOLEYBOL 09.12.2019 - 11:05
Voleybol Yıldız Kız 1.Tur 09,12,2019.xlsx
 VOLEYBOL 02.12.2019 - 09:34 Voleybol Genç Erkek B 1.Tur 02,12,2019.xlsx
 VOLEYBOL       04.02.2020 - 08:52 Voleybol Genç Kız B 1.Tur 04,02,2020.xlsx
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 7-8 OCAK 2020
TEKNİK TOPLANTI : 6 OCAK 2020 - 17:30
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 14-15 OCAK 2020
TEKNİK TOPLANTI : 13 OCAK 2020 - 17:30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BOKS GENÇ ERKEKLER A İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 06-08 ARALIK 2019
MÜSABAKA TARTI ve DOKTOR KONTROLÜ : 06 ARALIK 2019 - 08:00-10:00
MÜSABAKA KURA ve TEKNİK TOPLANTISI : 06 ARALIK 2019 - 11:00-12:00
MÜSABAKA YERİ : ÖPÖZ ALTIN YUMRUK SPOR SALONU (TOROSLAR ANIT KAVŞAĞI)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI KROS İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 10 ARALIK 2019 SALI
MÜSABAKA YERİ : 68 LER BARIŞ VE KARDEŞLİK ORMANI
TEKNİK TOPLANTI  : ASKF TOPLANTI SALONU - 09 ARALIK 2019 - 14:00-15:30 ARASI
NOT: Evrakları Teknik Toplantıda teslim edip Göğüs No alınacaktır. Yarışma günü Göğüs No verilmeyecektir.
Doldurulan FORMLAR atletizm3333@gmail.com e-posta adresine gönderilecektir.
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ :
YILDIZ KIZ : 11:00
YILDIZ ERKEK : 11:20
GENÇ KIZ B : 11:40
GENÇ ERKEK B : 12:00
GENÇ KIZ A : 12:20
GENÇ ERKEK A : 12:40
ÖDÜLLER YARIŞMA BİTTİKTEN HEMEN SONRA VERİLECEKTİR.
KROS BAŞVURU FORMU.xls
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI GÜREŞ SERBEST&GREKOROMEN GENÇLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 11 ARALIK 2019
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
TARTI TARİHİ : 11 ARALIK 2019 - 09:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI MASA TENİSİ GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ KIZLAR) : 09-10 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ VE SAATİ : 09 ARALIK 2019 - 10:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ ERKEKLER) : 11-13 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ VE SAATİ : 11 ARALIK 2019 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
NOT: TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI KİCKBOKS İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 21 ARALIK 2019 - 12:00
TARTI TARİH VE SAATİ : 21 ARALIK 2019 - 10:00-11:00
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU YANI ANTRENMAN SALONU
NOT: TARTI BİTİMİNDEN SONRA KURA ÇEKİMİ YAPILACAK OLUP SONRASINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI JUDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 10 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI TARİH VE SAATİ : 10 ARALIK 2019 - 08:00
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI HALTER YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 19 ARALIK 2019
MÜSABAKA SAATİ : 12:00
TARTI SAATİ : 10:00-11:00
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
İLETİŞİM : 0536 285 05 82
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI TENİS  İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 17-20 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATİ : 09:00
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI DART YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 24-26 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI : 24 ARALIK 2019 - 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 27-31 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI : 27 ARALIK 2019 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
NOT: MÜSABAKALAR TEKNİK TOPLANTIDAN SONRA BAŞLAYACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI JUDO KÜÇÜK ve YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 28 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI, TARTI TARİH VE SAATİ : 28.12.2019 - 08:00
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 29 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 09:00
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU JUDO ANTRENMAN SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 15 OCAK 2020 - 10:30
MÜSABAKA TARTI ve KAYIT : 15 OCAK 2020 - 08:00 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI : 15 OCAK 2020 - 10:15
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI GÜREŞ SERBEST VE GREKOROMEN YILDIZLAR & GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ(YILDIZLAR) : 13 OCAK 2020 - 11:00
TARTI & TEKNİK TOPLANTI : 13 OCAK 2020 - 09:00-10:30
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER B) : 14 OCAK 2020 - 11:00
TARTI & TEKNİK TOPLANTI : 14 OCAK 2020 - 09:00-10:30
MÜSABAKA YERİ : TARSUS KAPALI SPOR SALONU
NOT:TARTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BADMİNTON GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ KIZLAR) : 7-10 OCAK 2020
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ ERKEKLER) : 13-16 OCAK 2020
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
NOT: MÜSABAKALAR SAAT 09:00'da TEKNİK TOPLANTIDAN SONRA BAŞLAYACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI KARATE YILDIZLAR,KÜÇÜKLER VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 11 OCAK 2020 - 10:30
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER KATA) 2008-2009 : 11 OCAK 2020 - 10:30
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
TARTI TARİHİ VE SAATİ : 11 OCAK 2020 - 08:30-09:30
KUŞAK DURUMU : TURUNCU KUŞAK VE ÜSTÜ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER A-B) : 12 OCAK 2020 - 10:15
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
TARTI TARİHİ VE SAATİ : 12 OCAK 2020 - 08:30-09:15
KUŞAK DURUMU : YEŞİL KUŞAK VE ÜSTÜ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 16 OCAK 2020
TEKNİK TOPLANTI : 16 OCAK 2020 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------OKULLAR ARASI ATICILIK YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 5-6 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : ERDEMLİ OLİMPİK ATIŞ POLİGONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI ESKRİM İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 7 ŞUBAT 2020 14:00
TOPLANMA ve LİSANS YOKLAMA : 7 ŞUBAT 2020 13:00
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 8 ŞUBAT 2020 10:00
TOPLANMA ve LİSANS YOKLAMA : 8 ŞUBAT 2020 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 9 ŞUBAT 2020 13:00
TOPLANMA ve LİSANS YOKLAMA : 9 ŞUBAT 2020 14:00
MÜSABAKA YERİ : ÇAMLIBEL ESKRİM ANTRENMAN SALONU (ORDU EVİ YANI)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI TAEKWONDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 7 ŞUBAT 2020 - 09:00
TARTI TARİH & SAATİ : 6 ŞUBAT 2020 - 18:00 - 20:00
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI STEP AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 10 ŞUBAT 2020
TEKNİK TOPLANTI : 10 ŞUBAT 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLARA ARASI HALTER GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ  : 07 ŞUBAT 2020 - 12:00
TARTI SAATİ : 10:00 -11:00
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
İLETİŞİM : 0536 285 05 82
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI MASA TENİSİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 5-7 ŞUBAT 2020
TEKNİK TOPLANTI : 5 ŞUBAT 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 11 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 11 ŞUBAT 2020 - 09:00
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI MUAY THAİ KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 21-23 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : KAPLANLAR SPOR SALONU
TARTI : 21 ŞUBAT 2020 - 14:00 - 16:00
TEKNİK TOPLANTI : 21 ŞUBAT 2020 - 17:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BOKS GENÇ B ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 18-20 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : ÖPÖZ ALTIN YUMRUK SPOR KULÜBÜ SALONU
TARTI : 18 ŞUBAT 2020 - 08:00 - 10:00 (BOKS OKULU SPOR SALONU)
TEKNİK TOPLANTI : 18 ŞUBAT 2020 - 11:00 (BOKS OKULU SPOR SALONU)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI HALTER GENÇLER A ERKEK VE KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 21 ŞUBAT 2020 - 12:00
TARTI : 21 ŞUBAT 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ GENÇLER A VE B İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ(GENÇLER B) : 18 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA TARİHİ(GENÇ A KIZ) : 19 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA TARİHİ(GENÇ A ERKEK) : 20 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
NOT: HER GÜN SAAT 09:00'DA TEKNİK TOPLANTI VARDIR. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI WUSHU İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 25 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 25 ŞUBAT 2020 - 09:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI KİCKBOKS KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ                                                        : 17 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ                                                            : KAPLANLAR KULÜBÜ SPOR SALONU
TARTI : 17 ŞUBAT 2020 - 09:00
—————————————————————————————————————————————————----------------
OKULLAR ARASI JUDO KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 16 ŞUBAT 2020 - 09:00
TEKNİK TOPLANTI : 16 ŞUBAT 2020 - 08:00-09:00
MÜSABAKA YERİ : 1000 KİŞİLİK VOLEYBOL SALONU (JUDO)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (MİNİKLER,KÜÇÜKLER) : 08-09 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR,GENÇLER) : 15-16 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : MERSİN SATRANÇ MERKEZİ
SON BAŞVURU TARİHİ : 05 ŞUBAT 2020
NOT: Müsabaka ile ilgili geniş bilgi www.mersin.tsf.org.tr adresinde yayımlanmıştır.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI TAEKWONDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (ERKEKLER) : 14 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA TARİHİ (KIZLAR) : 15 ŞUBAT 2020
TARTI TARİH & SAAT : 13 ŞUBAT 2020 - 18:00-20:00
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI GÜREŞ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 28 ŞUBAT 2020 - 12:00
MÜSABAKA YERİ : TARSUS KAPALI SPOR SALONU
TARTI : 28 ŞUBAT 2020 - 09:00-11:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BİSİKLET İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 27 ŞUBAT 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : 19.CADDE İSMET İNÖNÜ BULVARI VE NEVİT KODALI CADDESİ ARASINDA
SPORCU KAYDI : 27 ŞUBAT 2020 - 08:30
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI HOKEY İL BİRİNCİLİĞİ
HOKEY FİKSTÜR 02,03,2020.xlsx
MÜSABAKA TARİHİ (VE GENÇLER) : 25-27 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR SUNİ ÇİM SAHASI
TEKNİK TOPLANTI : 18 ŞUBAT 2020 - 14:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : GENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (Okul Sporları)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BOCCE GENÇLER,YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 17-20 ŞUBAT 2020 - 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 24-27 ŞUBAT 2020 - 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 2-5 MART 2020 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR BOCCE TESİSİ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI CURLİNG İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 06 MART 2020
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZ KIZ) : 04 MART 2020
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZ ERKEK) : 05 MART 2020
MÜSABAKA YERİ : 7.BÖLGE SPOR SALONU
NOT: KURA ÇEKİMİ MÜSABAKA GÜNÜ SAAT 09:00'DA YAPILACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI TENİS  İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 04-07 ŞUBAT 2020
TEKNİK TOPLANTI : 04 ŞUBAT 2020 - 10:00
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 10-13 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 10 MART 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
NOT: MÜSABAKALAR TEKNİK TOPLANTI SONRASI BAŞLAYACAKTIR.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

2018-2019 SEZONU
OKUL SPORLAR İL BİRİNCİLİĞİ
YARIŞMA SONUÇLARI

2018-2019 Sezonu KARATE Gençler İl Birinciliği Sonuçları
9-ocak-2019-karate-gençler-il-birinciliği.pdf

OKULLAR ARASI BOCCE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ 03.05.2019 
Müsabaka Tarihi:13-14-15 Mayıs 2019 tarihinde 'nda saat 09:00 
Müsabaka Yeri: Toroslar 
Bocce Tesisi

OKULLAR ARASI BOWLİNG İL BİRİNCİLİĞİ 02.05.2019
Müsabaka Tarihi:07 Mayıs 2019 tarihinde 

Müsabaka Yeri: 
Forum Bowling Adası
Teknik Toplantı saat 10:00' yapılacak olup müsabakalar 10:30'da başlayacaktır.

OKULLAR ARASI ATLETİZM KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 14-15 MAYIS 2019
MÜSABAKA SAATİ : 09:30
TEKNİK TOPLANTI : 13 MAYIS 2019
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF - 15:30
Atletizm Küçükler.pdf
ATLETİZM KÜCÜKLER KAYIT FORMU.xls


OKULLAR ARASI KORFBOL İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 8-9 NİSAN 2019
MÜSABAKA SAATİ : 10:00
MÜSABAKA YERİ : 500 KİŞİLİK SPOR SALONU

OKULLAR ARASI YELKEN İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 6 NİSAN 2019 - 14:00
MÜSABAKA YERİ : BARIŞ MEYDANI
TEKNİK TOPLANTI : 5 NİSAN 2019 - 17:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : GENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLAR ARASI YILDIZ ve GENÇLER BİLARDO 8 TOP İL BİRİNCİLİĞİ



YÜZME
YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TARİHLERİ BELİRLENDİ. 03/01/2019 16:00
KÜÇÜKLER 02-04 NİSAN 2019
YILDIZLAR 12-14 MART 2019
GENÇLER 08-09 OCAK 2019
KÜÇÜKLER YÜZME YARIŞ REGLAMANI.pdf
Yüzme Müsabaka Sporcu Formu Yeni.xlsx
Okullararası Yıldızlar I·l Birinciligˆi MERSI·N (50M).pdf
Doldurulan Formlar mersinyuzmetem@hotmail.com adresine gönderilecektir.


OKULLAR ARASI HOKEY İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 8-9-10 NİSAN 2019
MÜSABAKA YERİ : MERSİN ARENA BİLARDO SALONU
MÜSABAKA SON BAŞVURU TARİHİ : 27 MART 2019
TEKNİK TOPLANTI TARİH & SAAT : 8 NİSAN 2019 - 13:00
BİLARDO İL TEMSİLCİ TLF : 505 453 26 26 (Serkan KAHRAMAN)
OKULLAR ARASI YILDIZLAR ORYANTRİNG İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 29 MART 2019 - 13:00
TEKNİK TOPLANTI : 27 MART 2019 - 15:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASFK TOPLANTI SALONU
Oryantring Yıldızlar.pdf
NOT: Başvuru formunun en geç 26.03.2019 Salı günü saat 18:00 a kadar doldurularak nuridagdelen@gmail.com hesabına gönderilmesi gerekmektedir.

OKULLAR ARASI ATLETİZM YILDIZLAR PİST İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
MÜSABAKA TARİHİ : 28-29 MART 2019
TEKNİK TOPLANTI : 27 MART 2019 - 15:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF (G.S İL MÜD. KARŞISI OPET YANI)
YARIŞMA TARİHİ ve SAATLERİ : 1.GÜN 28 MART 2019 - 13:30
: 2.GÜN 29 MART 2019 - 13:30
NOT: TEKNİK TOPLANTIYA KATILIM ZORUNLU OLUP, KATILMAYAN OKULLAR YARIŞMALARA DAHİL EDİLMEYECEKTİR.
ATLETİZM YILDIZLAR KATILIM FORMU.xls

OKULLAR ARASI TRAMBOLİN İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK CİMNASTİK SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 2 NİSAN 2019
TEKNİK TOPLANTI : 02.04.2019 - 10:00
MÜSABAKA SAATİTEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.



MÜSABAKA TARİHİ : 29 MART 2019
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR SUNİ ÇİM SAHASI
MÜSABAKA SAATİ : 13:00

OKÇULUK
OKÇULUK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TARİHLERİ BELİRLENDİ. 30/01/2019
MİNİKLER 20 MART 2019
KÜÇÜKLER 21 MART 2019
YILDIZLAR 22 MART 2019
GENÇLER 22 MART 2019
MÜSABAKA YERİ ADONİS SPOR TESİSİ (ÇİFTLİK YOLU)


OKULLAR ARASI MUAY THAİ GENÇLER (A/B) İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : 500 KİŞİLİK SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 23 - 24 MART 2019
TARTI SAATİ : 09:00
TEKNİK TOPLANTI SAATİ : 23 MART 2019 - 11:00
TARTI YER ve TARİHİ : EDİP BURAN SPOR SALONU - 22 MART 2019 / 10:00-12:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI ESKRİM İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : ÇAMLIBEL ESKRİM SALONU
GENÇ KIZ MÜSABAKA TARİHİ : 22 MART 2019
MÜSABAKA SAATİ : 17:00
GENÇ ERKEK MÜSABAKA TARİHİ : 23 MART 2019
MÜSABAKA SAATİ : 09:00
YILDIZLAR MÜSABAKA TARİHİ : 24 MART 2019
MÜSABAKA SAATİ : 09:00
KÜÇÜKLER MÜSABAKA TARİHİ : 26 MART 2019
MÜSABAKA SAATİ : 17:00

OKULLAR ARASI YILDIZLAR BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 19-22 MART 2019
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
TEKNİK TOPLANTI : 19 MART 2019 - 09:00
TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER TENİS İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 19-22 MART 2019
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
TEKNİK TOPLANTI : 19 MART 2019 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

JUDO
JUDO GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TARİHLERİ BELİRLENDİ 07.11.18
GENÇLER KIZ&ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ  1 ARALIK 2018
YILDIZLAR   16 ŞUBAT 2018
KÜÇÜKLER  16 MART 2018   
Yer: SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU (JUDO ANTRENMAN SALONU)

OKULLAR ARASI JUDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
JUDO YILDIZLAR.pdf
OKULLAR ARASI JUDO KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
JUDO KÜÇÜKLER.pdf


OKULLAR ARASI MODERN PENTATLON (OKUL BİATLONU) İL BİRİNCİLİĞİ
YÜZME:
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
MÜSABAKA TARİHİ : 19.03.2019
TEKNİK TOPLANTI : 19.03.2019 - 09:00
TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.
ATLETİZM:
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM TESİSİ
MÜSABAKA TARİHİ : 20.03.2019
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 10:00


OKULLAR ARASI BİSİKLET İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 13 MART 2019
MÜSABAKA YERİ : İstemihan Talay Caddesi (20.cad Bağlantı Kavşağı - 38.cad Bağlantı Kavşağı)
SPORCU KAYDI : 13 MART 2019 - 08:30
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 08:30

OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ                                                      : 07 MART 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 10:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ                                                      : 21 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 10:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ                                                      : 06 MART 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 10:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

OKULLAR ARASI GENÇLER BOKS İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : ÇAMLIBEL BOKS OKULU
MÜSABAKA TARİHİ : 05-07/MART/2019
TARTI TARİHİ : 05 MART 2019 - 08:00-10:00

OKULLAR ARASI GÜREŞ KÜÇÜKLER VE GENÇLER -A- İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 4-5-6  MART 2019
MÜSABAKA YERİ :TARSUS SPOR SALONU
OKULLAR ARASI GÜREŞ KÜÇÜKLER VE GENÇLER -A- İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI EKİ
OKULLAR ARASI GÜREŞ KÜÇÜKLER VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI.docx

OKUL SPORLARI ÖZEL SPORCULAR İL BİRİNCİLİĞİ
ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ : 11 MART 2019 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI TARİH & SAAT : 11 MART 2019 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
ÖZEL SPORCULAR YÜZME : 12 MART 2019 - 16:00
TEKNİK TOPLANTI & SAAT : 11 MART 2019 - 17:00 (OLİMPİK HAVUZ)
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM : 12 MART 2019 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI & SAAT : 12 MART 2019 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM PİSTİ

SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 16-17 ŞUBAT 2019
Not: Turnuva duyurusunu www.mersin.tsf.org.tr internet sayfasından takip edebilirsiniz.

OKULLAR ARASI MASA TENİSİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 19-20-21 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI : 19 ŞUBAT 2019 - 09:00
TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

OKULLAR ARASI TENİS YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
MÜSABAKA TARİHİ : 19-22 ŞUBAT
TEKNİK TOPLANTI : 19.02.2019 - 10:00
MÜSABAKA SAATİ : TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

OKULLAR ARASI BOCCE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR BOCCE TESİSİ
MÜSABAKA TARİHİ : 18-21 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 18 ŞUBAT 2019 - 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR

OKULLAR ARASI GENÇLER TAEKWONDO İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 19-21 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI : 19 ŞUBAT 2019 - 17:00
TARTI TARİHİ (BAYANLAR) : 19 ŞUBAT 2019 - 18:00-20:00
TARTI TARİHİ (ERKEKLER) : 20 ŞUBAT 2019 - 14:00-16:00
BAYANLAR MÜSABAKASI  : 20 ŞUBAT 2019
ERKEKLER MÜSABAKASI : 21 ŞUBAT 2019

OKULLAR ARASI STEP-AEROBİK KÜÇÜKLER - YILDIZLAR - GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 20 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 20 ŞUBAT 2019 - 10:00
PROVA GÜNÜ : 19 ŞUBAT 2019 - 09:00
PROVA SAATLERİ EDİP BURAN SPOR SALONUNDAN ALINACAKTIR.
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR

OKULLAR ARASI ATICILIK  YILDIZLAR - GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : ERDEMLİ ATIŞ POLİGONU
MÜSABAKA TARİHİ : 8-9 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 8 ŞUBAT 2019 - 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR

OKULLAR ARASI GENÇLER ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ 
ATLETİZM GENÇLER (A) KATILIM FORMUU.xls
ATLETİZM GENÇLER (B) KATILIM FORMUU.xls
atletizm gençler il birinciliği.pdf

OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ : 06.02.2019
GENÇLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ : 07.02.2019
GENÇLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ : 08.02.2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
PROVA TARİHİ : 06 ŞUBAT 2019
MÜSABAKA TARİHİ : 07 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATİ : 09:00
MÜSABAKA SAATİ : TEKNİK TOPLANTI SONRASI



OKUL SPORLARI BADMİNTON GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ (YAYIN TARİHİ 24.12.2018 SAAT 14:27)
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ ERKEKLER) : 12-15 ŞUBAT 2019 
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU
TEKNİK TOPLANTI  : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU SAAT 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ KIZLAR) : 04-07 ŞUBAT 2019
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU
TEKNİK TOPLANTI  : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU SAAT 09:00


OKULLAR ARASI BOCCE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR BOCCE TESİSİ
MÜSABAKA TARİHİ : 11-14 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 11 ŞUBAT 2019 - 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR

OKULLAR ARASI MUAY THAİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : ÇAMLIBEL BOKS SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 14 - 15 ŞUBAT 2019
TARTI SAATİ : 09:00
TEKNİK TOPLANTI SAATİ : 14 ŞUBAT 2019 - 11:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI KİCK BOKS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU (KARATE SALONU)
MÜSABAKA TARİHİ : 14 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI ve TARTI : 14 ŞUBAT 2019 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.



OKUL SPORLARI GENÇLER TENİS İL BİRİNCİLİĞİ
 (YAYIN TARİHİ 21.12.2018 SAAT 16:17)
MÜSABAKA TARİHİ                       14 -15 - 16 - 17 OCAK 2019
MÜSABAKA YERİ                          MERSİN TENİS KOMPLEKSİ
 TENİS İL BİRİNCİLİĞİ.docx 28/11/2018 09:20 (GÜNCELLENDİ)

OKULLAR ARASI YILDIZLAR KİCKBOKS İL BİRİNCİLİĞİ  (YAYIN TARİHİ:19.12.2018 SAAT 16:30)
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
YILDIZ KIZLAR-ERKEKLER TARTI : 04 OCAK 2019 SAAT 10:00 - 12:00
YILDIZ KIZLAR-ERKEKLER KURA ÇEKİMİ VE MÜSABAKALAR04 OCAK 2019 SAAT 12:00 
kick boks il birinciliği.pdf
MERSİN İLİ MİNİK,KÜÇÜK ve YILDIZLAR OKULLAR ARASI KARATE İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 14 OCAK 2019
TARTI TARİHİ ve SAATİ : 14 OCAK 2019 - 08:30-09:30
HAKEM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI       : 14 OCAK 2019 - 09:30-10:00
AÇILIŞ SEREMONİSİ : 14 OCAK 2019 - 10:15
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 14 OCAK 2019 - 10:30
KUŞAK DURUMU (MİNİKLER) : SARI KUŞAK ve ÜSTÜ
KUŞAK DURUMU (KÜÇÜKLER) : TURUNCU KUŞAK ve ÜSTÜ
KUŞAK DURUMU (YILDIZLAR)TURUNCU KUŞAK ve ÜSTÜ
NOT:Anadolu Yıldızlar Ligi Müsabaka Seçmeleri Beraber Yapılmış Olacak.


OKULLAR ARASI YILDIZLAR TAEKWONDO İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : ÇAMLIBEL MTAL (Kız Meslek Lisesi)
YILDIZ KIZLAR TARTI : 24 ARALIK 2018 SAAT 18:00 - 20:00
YILDIZ KIZLAR MÜSABAKASI : 25 ARALIK 2018 SAAT 08:00 
YILDIZ ERKEKLER TARTI : 25 ARALIK 2018 SAAT 14:00 - 16:00
YILDIZ ERKEKLER MÜSABAKASI : 26 ARALIK 2018 SAAT 08:00



OKUL SPORLARI YILDIZ ve GENÇLER DART İL BİRİNCİLİĞİ (YAYIN TARİHİ 24.12.2018 10:56)
MÜSABAKA YERİ : TEVFİK SIRRI GÜR ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 2-4 OCAK 2019
MÜSABAKA YERİ : TEVFİK SIRRI GÜR ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 7-9 OCAK 2019


OKULLAR ARASI YILDIZLAR ve GENÇLER (B) GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
YILDIZLAR (SERBEST ve GREKOROMEN): 17/12/2018 
GENÇLER (B) (SERBEST) : 18/12/2018
GENÇLER (B) (GREKOROMEN) : 19/12/2018
MÜSABAKA TARTILARI HER GÜN SAAT   : 09:00-10:30 ARASI
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ HER GÜN : 12:00

OKULLAR ARASI YILDIZLAR,GENÇLER (A) ve GENÇLER (B) HALTER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 25-26 ARALIK 2018
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
TARTI SAATİ : 10:00-11:00

MERSİN İLİ LİSELER OKULLAR ARASI KARATE İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA YERİ                                       : EDİP BURAN SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 09 OCAK 2019
TARTI TARİHİ ve SAATİ : 09 OCAK 2019 - 08:30-09:30
HAKEM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI : 09 OCAK 2019 - 09:30-10:00
AÇILIŞ SEREMONİSİ : 09 OCAK 2019 - 10:15
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 09 OCAK 2019 - 10:30
KUŞAK DURUMU : YEŞİL KUŞAK ve ÜSTÜ
NOT: Kata Yarışmaları A ve B Kategorilerinde Kendi İçlerinde Yapılacaktır.




YÜZME GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 8-9 OCAK 2019 TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR

KROS
Kros Gençler (A)-Gençler(B)- Yıldızlar İl Birinciliği yarışmaları tarihleri belirlendi. 31.10.18
kros il birinciliği 2018-2019.pdf
KROS GENÇLER (A) KATILIM FORMU.xls
KROS GENÇLER (B) KATILIM FORMU.xls
KROS YILDIZLAR KATILIM FORMU.xls
**********************************************************
MASA TENİSİ
Masa Tenisi Gençler Kız-Erkek İl Birinciliği Yarışma Programında düzenleme yapılmış olup; program aşağıya çıkarılmıştır.
Müsabaka Yeri: Mahmut Arslan Anadolu Lisesi Spor Salonu'na alınmıştır.
Genç Erkekler Müsabakalar Teknik Toplantısı: 26.11.2018(Pazartesi) Saat:10:00'da Müsabakalar öncesinde yapılacaktır.
Genç Erkekler Müsabaka Tarihi: 26-27-28 Kasım 2018 tarihlerinde teknik toplantı sonrasıda başlayacaktır.
Genç Kızlar Müsabakalar Teknik Toplantısı: 29 Kasım 2018(Perşembe) Saat:10:00'da Müsabakalar öncesinde yapılacaktır.
Genç Kızlar Müsabaka Tarihi: 29-30 Kasım 2018 tarihlerinde teknik toplantı sonrasıda başlayacaktır.






**************************************************************************************************************
**************************************************************************************************************

21-27 MAYIS 2018 TARİHLERİ ARASINDA İLİMİZDE DÜZENLENEN MUAYTHAİ GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ GERİ DÖNÜŞ YAZISI EKTEDİR. 05.06.2018
muat thai tb dönüş üstyazı.pdf
MUAYTHAİ İDARECİ GERİ DÖNÜŞ.pdf
MUAY THAİ SPORCU GERİ DÖNÜŞ.pdf

İLİMİZDE 01-03.06.2018 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENEN PLAJ VOLEYBOLU TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ GERİ DÖNÜŞ YAZISI EKTEDİR.04.06.2018
PLAJ VOLEYBOLU.pdf
plaj voleybolu Üst Yazı .pdf


İLİMİZDE 12-15.05.2018 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENEN TENİS YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ GERİ DÖNÜŞ YAZISI EKTEDİR.17.05.2018
tenis.pdf

İLİMİZDE 29.04.2018 TARİHİNDE DÜZENLENEN ORYANTİRİNG KÜÇÜKLER-YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ GERİ DÖNÜŞ YAZISI EKTEDİR.04.05.2018
ORYANTİRİNG.pdf
ORYANTİRİN KATILIM.pdf

İLİMİZDE 12-15 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENEN VOLEYBOL YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ GERİ DÖNÜŞ YAZISI EKTEDİR.19.04.2018
VOLEYBOLYILDIZGRUPGERİDÖNÜŞ.pdf

İLİMİZDE DÜZENLENEN TENİS KÜÇÜKLER GRUP BİRİNCİLİĞİ GERİ DÖNÜŞ YAZISI EKTEDİR. 11.04.2018
TENİS KÜÇÜKLER GRUP KATILIM.pdf xx.pdf

İLİMİZDE DÜZENLENEN ARTİSTİK CİMNASTİK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ GERİ DÖNÜŞ YAZISI EKTEDİR. 11.04.2018





CİMNASTİK GERİ DÖNÜŞ.pdf
ARTİSTİK CİMNASTİK üst yazı.pdf

İLİMİZDE YAPILAN TENİS GENÇLER KIZ-ERKEK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ KATILIM RAPORU:
Mersin- TENİS - Kopya.xls

İLİMİZDE DÜZENLENEN OKUL SPORLARI ATLETİZM GENÇLER (A)-(B) GRUP BİRİNCİLİĞİ GERİ DÖNÜŞ YAZISI EKTEDİR.20.03.2018
ATLETİZM FERDİ GERİ DÖNÜŞ.pdf
ATLETİZM TAKIM GERİ DÖNÜŞ.pdf

İLİMİZDE DÜZENLENEN OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇLER (A) GRUP BİRİNCİLİĞİ GERİ DÖNÜŞ YAZISI EKTEDİR.
VOLEYBOL GRUP BİRİNCİLİĞİ ÜST YAZI.pdf
voleybol gençler grup birinciliği geri dönüş.pdf

13-14 MART 2018 TARİHLERİNDE İLİMİZDE DÜZENLENEN ATLETİZM GENÇLER (A)-(B) GRUP BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA SONUÇLARI EKTEDİR.
Okullar_Puanlı_Atletizm_Gençler_A-B_sonuç.zip