Fikstür
ÖNEMLİ:
OKUL YETKİLİLERİNİN DİKKATİNE; FİKSTÜRLERDE GÜNCELLEME YAPILDIĞINDAN DÜZENLİ OLARAK İLGİLİ FİKSTÜRLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ.


OKUL SPORLARI OKÇULUK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ PROGRAMI
2018-2019 okul sporları okçuluk reglaman (1).doc
okul sporları okçuluk türkiye birinciliği programı1.5.xls

DUYURU
2018-2019 OKUL SPORLARI SEZONU

CEZALI SPORCU VE İDARECİ/ÇALIŞTIRICI LİSTESİ EKTEDİR.07.01.2019 09:00
CEZALI SPORCU ve ÇALIŞTIRICI LİSTESİ 07,01,2019.xlsx

İFET FİKSTÜR.xlsx

OKULLAR ARASI YÜZME MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA TARİHİ : 28-29 MAYIS 2019
MÜSABAKA SAATİ : 09:00
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
Doldurulan Formlar mersinyuzmetem@hotmail.com adresine gönderilecektir.
Yüzme Müsabaka Sporcu Formu Yeni.xlsx

ÖNEMLİ: OKUL SPORLARI YÖNETİM SİSTEMİ OLMADIĞINDAN, OKUL SPORLARI TERTİP KURULU KARARI GEREĞİ MÜSABAKALARA KATILIRKEN OKUL LİSANSI VEYA ONAYLI  E-OKUL BELGESİ ÇIKTISI (OKUL MÜDÜRÜ KAŞE ve MÜHÜRLÜ AYRICA "YÜZME BRANŞINI YAPABİLİR İBARESİ YAZILARAK") ve KİMLİK İLE YARIŞMALARA KATILABİLECEKLERDİR.
28-29 Mayıs 2019 Okullararası Minikler İl Birinciliği MERSİN (50M) Reglaman.pdf

 OKULLAR ARASI MUAY THAİ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 18-19 MAYIS 2019
MÜSABAKA SAATİ : 09:00
MÜSABAKA YERİ : KAPLANLAR SPOR KULÜBÜ SALONU
ADRES: Bahçelievler Mahallesi 1809 Sokak Canlı Site B blok altı 26/A
İrtibat Telefon (İl Temsilcisi Rasim Keleş) : 551 711 44 44

OKULLAR ARASI BADMİNTON KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 27 - 29 MAYIS 2019
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
TEKNİK TOPLANTI : 27 MAYIS 2019 - 09:00
NOT: TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.


OKULLAR ARASI BADMİNTON MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 30 - 31 MAYIS 2019
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
TEKNİK TOPLANTI : 30 MAYIS 2019 - 09:00
NOT: TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.


OKULLAR ARASI ORYANTİRİNG KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 21 MAYIS 2019
MÜSABAKA SAATİ : 14:00
TEKNİK TOPLANTI : 20 MAYIS 2019 - 15:30
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF TOPLANTI SALONU

ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ
GENÇLER (A)-(B), YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TAKVİMİ AÇIKLANMIŞ OLUP, AŞAĞIDA YAZILI AÇIKLAMALAR KISMINA GÖRE BAŞVURU FORMLARI DOLDURULMASI GEREKMEKTEDİR. 31.01.2019 13:30
OKUL_SPORLARI_ORYANTIRING_ACIKLAMALAR.docx
GENCLER_A_KATEGORISI_BASVURU_FORMU.xlsx
GENCLER_B_KATEGORISI_BASVURU_FORMU.xlsx
YILDIZLAR_BASVURU_FORMU.xlsx
KÜÇÜKLER_BAŞVURU_FORMU.xlsx
NOT: 16 OCAKTA YAPILMASI PLANLANAN ORYANTİRİNG GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKASI 09 ŞUBAT 2019 TARİHİNE ALINMIŞTIR.


İFET İLÇE BİRİNCİLİKLERİ BAŞLAMA TARİHİ
İFET İLÇE BİRİNCİLİKLERİ BAŞLANGIÇ TARİHLERİ.docx

**********************************************************


          BRANŞ        YAYINLANMA TARİHİ    PROGRAM BİLGİLERİ (Aşağıdaki linklere tıklayınız)
 BASKETBOL 13/05/2019-15:39 BASKETBOL MİNİK ERKEK 2.TUR.xlsx
 BASKETBOL 13/05/2019-13:39 BASKETBOL KÜÇÜK KIZ 2.TUR 13,05,2019.xlsx
 BASKETBOL  15/05/2019-08:46 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK 3.TUR 15,05,2019.xlsx
 BASKETBOL 07/05/2019-14:07 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK 2.TUR 07,05,2019.xlsx
 BASKETBOL 13/05/2019-15:38 BASKETBOL MİNİK KIZLAR 13,05,2019.xlsx
 BASKETBOL 07/05/2019-14:08 BASKETBOL MİNİK ERKEKLER 07,05,2019.xlsx
BASKETBOL  20/03/2019-13:26 BASKETBOL GENÇ ERKEK B 3.TUR.xlsx
BASKETBOL  15/03/2019-10:58 BASKETBOL GENÇ ERKEK B 2.TUR 15,03,2019.xlsx
 BASKETBOL          09/01/2019-13:10 BASKETBOL YILDIZ ERKEK 3.TUR FİNAL GRUBU 09,01,2019.xlsx
 BASKETBOL         27/12/2018-14:26
BASKETBOL YILDIZ ERKEK 02.01.19-14.51.xlsx
      BASKETBOL         27/12/2018-08:41 BASKETBOL YILDIZ KIZ 2.TUR 27,12,2018.xlsx
      BASKETBOL         04/12/2018-09:04 BASKETBOL GENÇ ERKEK 3.TUR 04,12,2018.xlsx
      BASKETBOL          04/12/2018-09:04 BASKETBOL GENÇ KIZ A 2.TUR 04,12,2018.xlsx
      BASKETBOL                26/11/2018-14:15 BASKETBOL GENÇ ERKEK A 2.TUR 26,11,2018.xlsx
      BASKETBOL          12/11/2018 BASKETBOL GENÇ ERKEK A 1.TUR.xlsx      
      BASKETBOL          13/11/2018 BASKETBOL GENÇ KIZ A 1.TUR.xlsx 
      BASKETBOL           15/02/2019-14:00 BASKETBOL GENÇ ERKEK B 1.TUR 15,02,2019.xlsx
      BASKETBOL           11/03/2019-11:18 BASKETBOL GENÇ KIZ B 1.TUR 11,03,2019.xlsx
      BASKETBOL           10/12/2018-13:00 BASKETBOL YILDIZ ERKEK 1.TUR 10,12,2018.xlsx
      BASKETBOL           06/12/2018-10:25 BASKETBOL YILDIZ KIZ 1.TUR 06,12,2018.xlsx
      BASKETBOL           26/03/2019-10:39 BASKETBOL KÜÇÜK KIZ 1.TUR 26,03,2019.xlsx
      BASKETBOL           10/04/2019-14:44 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK 1.TUR 10,04,2019.xlsx


         BRANŞ      YAYINLANMA TARİHİ   PROGRAM BİLGİLERİ (Aşağıdaki linklere tıklayınız)
        FUTBOL           17/04/2019-14:34  FUTBOL KÜÇÜK ERKEK 3.TUR 17,04,2019.xlsx
        FUTBOL           21/03/2019-08:26  FUTBOL KÜÇÜK ERKEK 2.TUR 21,03,2019.xlsx
        FUTBOL           04/03/2019-08:57  FUTBOL YILDIZ ERKEK 3.TUR 04,03,2019.xlsx
        FUTBOL           07/03/2019-09:27  FUTBOL YILDIZ KIZ FİNAL 07,03,2019.xlsx
        FUTBOL           19/02/2019-11:14  FUTBOL YILDIZ ERKEK 2.TUR 19,02,2019.xlsx
        FUTBOL           26/12/2018-10:22  FUTBOL GENÇ ERKEK FİNAL GRUBU.xlsx
        FUTBOL           19/12/18-15:26
 FUTBOL GENÇ ERKEK 3. TUR-19.12.2018-15.22.xlsx
        FUTBOL           10/12/2018-09:12  FUTBOL GENÇ ERKEK 2.TUR 10,12,2018.xlsx
        FUTBOL       
          15/11/2018 10:00  FUTBOL GENÇ ERKEK 1.TUR 15,11,2018.xlsx 
        FUTBOL           06/12/2018 14:00          FUTBOL GENÇ KIZ 06,12,2018.xlsx
        FUTBOL            08/02/2019 15:15  FUTBOL YILDIZ ERKEK 1.TUR 08,02,2019.xlsx
        FUTBOL           07/02/2019 15:21  FUTBOL YILDIZ KIZ 1.TUR 07,02,2019.xlsx
        FUTBOL           05/03/2019-14:50         FUTBOL KÜÇÜK ERKEK 1.TUR 05,03,2019.xlsx


         BRANŞ             YAYINLANMA TARİHİ      PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki linklere tıklayınız) 
 FUTSAL  16.04.2019-11:08  FUTSAL KÜÇÜK ERKEK 4.TUR 16,04,2019.xlsx
 FUTSAL  17.04.2019-14:52  FUTSAL KÜÇÜK KIZ 2.TUR 17,04,2019.xlsx
 FUTSAL 03.04.2019-16:02  FUTSAL KÜÇÜK ERKEK 3.TUR.xlsx
 FUTSAL 27.03.2019-09:34  FUTSAL KÜÇÜK ERKEK 2.TUR 27,03,2019.xlsx
 FUTSAL 07.03.2019-14:20  FUTSAL YILDIZ KIZ FİNAL.xlsx
 FUTSAL 28.02.2019-13:22  FUTSAL YILDIZ ERKEK FİNAL 28,02,2019.xlsx
 FUTSAL 27.02.2019-10:16  FUTSAL YILDIZ ERKEK 3.TUR 27,02,2019.xlsx
 FUTSAL  27.02.2019-10:16  FUTSAL YILDIZ KIZ 2.TUR 27,02,2019.xlsx
 FUTSAL  14.01.2019-15:16  Futsal Genç Kızlar 3. Tur 14-01.2019 -15.13.xlsx
        FUTSAL           13/02/2019-13:54  FUTSAL YILDIZ ERKEK 2.TUR 13,02,2019.xlsx
        FUTSAL           08/01/2019-16:00  FUTSAL GENÇ ERKEK FİNAL GRUBU 08,01,2019.xlsx
        FUTSAL           31/12/2018-09:10  FUTSAL GENÇ KIZ FİNAL GRUBU.xlsx
        FUTSAL           19/12/2018-09:11  FUTSAL GENÇ ERKEKLER 3.TUR-19-12-2018-09.10.xlsx
        FUTSAL           20/12/2018-15:30  futsal genç kızlar 20.12.18 15.30.xlsx
        FUTSAL           10/12/2018-13:22  FUTSAL GENÇ ERKEK 2.TUR 10,12,2018.xlsx
 FUTSAL  20/12/2018-10:13  FUTSAL GENÇ ERKEK 3. TUR 20.12.2018-10.12.xlsx
        FUTSAL                 13/11/2018  FUTSAL GENÇ ERKEK 1.TUR.xlsx 
        FUTSAL           13/11/2018  FUTSAL GENÇ KIZ 1.TUR.xlsx 
        FUTSAL           31/12/2018-09:45  FUTSAL YILDIZ ERKEK 1.TUR 31,12,2018.xlsx
        FUTSAL           21/01/2019-09:48  FUTSAL YILDIZ KIZ 1.TUR 21,01,2019.xlsx
        FUTSAL           27/02/2019-11:55  FUTSAL KÜÇÜK ERKEK 27,02,2019.xlsx
        FUTSAL           18/03/2019-09:28  FUTSAL KÜÇÜK KIZ 1.TUR 18,03,2019.xlsx
 

         BRANŞ               YAYINLANMA TARİHİ       PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki Linklere Tıklayınız)
      HENTBOL           08/05/2019-15:41  HENTBOL KÜÇÜK ERKEK 2.TUR.xlsx
      HENTBOL           08/05/2019-15:41  HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 2.TUR.xlsx
      HENTBOL           08/02/2019-08:48  HENTBOL YILDIZ ERKEK FİNAL GRUBU.xlsx
      HENTBOL           08/02/2019-08:47  HENTBOL YILDIZ KIZ FİNAL 08,02,2019.xlsx
      HENTBOL           06/05/2019-13:46  HENTBOL KÜÇÜK KIZ 1.TUR 06,05,2019.xlsx
      HENTBOL           06/05/2019-13:46  HENTBOL KÜÇÜK ERKEK 1.TUR 06,05,2019.xlsx
      HENTBOL           01/02/2019-13:52  HENTBOL YILDIZ ERKEK 2.TUR 01,02,2019.xlsx
      HENTBOL           16/01/2019-09:20  HENTBOL GENÇ ERKEKLER 16.01.19.xlsx
      HENTBOL           16/01/2019-09:20  HENTBOL YILDIZ KIZLAR 16.01.19.xlsx
      HENTBOL           10/12/2018-16:28  HENTBOL YILDIZ KIZ 2.TUR 10,12,2018.xlsx
      HENTBOL           04/01/2019-14:04  HENTBOL GENÇ ERKEK 1.TUR 04,01,2019.xlsx
      HENTBOL           31/12/2018-08:48  HENTBOL GENÇ KIZ 31,12,2018.xlsx 
      HENTBOL           04/01/2019-14:25  HENTBOL YILDIZ ERKEK 1.TUR 04,01,2019.xlsx
      HENTBOL           06/12/2018  HENTBOL YILDIZ KIZ 1.TUR 06,12,2018.xlsx


        BRANŞ         
      YAYINLANMA TARİHİ       PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki Linklere Tıklayınız)
 VOLEYBOL 15/04/2019 - 11:33  VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEK 2.TUR 15,04,2019.xlsx
VOLEYBOL  10/04/2019 - 08:29  VOLEYBOL KÜÇÜK KIZ FİNAL.xlsx
 VOLEYBOL 02/05/2019 - 14:00 VOLEYBOL MİNİKLER 02.05.2019.xlsx
VOLEYBOL  09/04/2019 - 11:00  VOLEYBOL GENÇ KIZ (B) FİNAL 9,04,2019.xlsx
 VOLEYBOL 26/03/2019 - 14:18  VOLEYBOL GENÇ ERKEK (B) FİNAL 26,03,2019.xlsx
 VOLEYBOL 27/03/2019 - 11:47  VOLEYBOL KÜÇÜK KIZ 2.TUR 27,03,2019.xlsx
 VOLEYBOL 21/03/2019 - 08:51  VOLEYBOL GENÇ ERKEK B 2.TUR 21,03,2019.xlsx
 VOLEYBOL 05/03/2019 - 16:19  VOLEYBOL GENÇ KIZ B 2.TUR.xlsx
 VOLEYBOL 25/01/2019 - 10:45   VOLEYBOL YILDIZ ERKEK 3.TUR.xlsx
 VOLEYBOL 04/02/2019 - 13:57
 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR 4.TUR 04,02,2019.xlsx
      VOLEYBOL         08/01/2019 - 16:37  VOLEYBOL YILDIZ KIZ 3.TUR.xlsx
      VOLEYBOL         10/01/2019 - 14:00  VOLEYBOL YILDIZ ERKEK 2.TUR 10,01,2019.xlsx
      VOLEYBOL         03/01/2019 - 13:34  VOLEYBOL YILDIZ KIZ 2.TUR 03,01,2019.xlsx
      VOLEYBOL         25/12/2018 - 15:50  VOLEYBOL GENÇ KIZ 4.TUR 25,12,2018.xlsx
      VOLEYBOL         31/12/2018 - 14:23  VOLEYBOL YILDIZ KIZ 2.TUR 31,12,2018.xlsx
      VOLEYBOL         14/12/2018 - 14:08  VOLEYBOL GENÇ KIZ 3.TUR 14,12,2018.xlsx
      VOLEYBOL         10/12/2018 - 16:38  VOLEYBOL GENÇ ERKEK 3. TUR 10,12,2018.xlsx
      VOLEYBOL         22/11/2018 - 16:20  VOLEYBOL GENÇ ERKEK A 2.TUR 22,11,2018.xlsx
      VOLEYBOL        06/12/2018 - 10:25  VOLEYBOL GENÇ KIZ A 2.TUR 06,12,2018.xlsx
      VOLEYBOL        09/11/2018 - 13:00  voleybol genç erkek -A- 09.11.18 13.00.xlsx 
      VOLEYBOL        12/11/2018 - 10:00  VOLEYBOL GENÇ KIZ A 1.TURR.xlsx 
      VOLEYBOL        04/02/2019 - 15:18  VOLEYBOL GENÇ ERKEK B 1.TUR 04,02,2019.xlsx
      VOLEYBOL        28/02/2019 - 13:35  VOLEYBOL GENÇ KIZ B 1.TUR 28,02,2019.xlsx
      VOLEYBOL        27/03/2019 - 11:46  VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEK 1.TUR 27,03,2019.xlsx
      VOLEYBOL         18/03/2019 - 09:07  VOLEYBOL KÜÇÜK KIZ 1.TUR 18,03,2019.xlsx
      VOLEYBOL        14/12/2018 - 13:59  VOLEYBOL YILDIZ ERKEK 1.TUR.xlsx
      VOLEYBOL        06/12/2018 - 10:25  VOLEYBOL YILDIZ KIZ 1.TUR 06,12,2018.xlsx
 VOLEYBOL  20/12/2018-14:14  VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR 2.TUR20.12.2018-14.11.xlsx

OKULLAR ARASI BOCCE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ 03.05.2019 
Müsabaka Tarihi:13-14-15 Mayıs 2019 tarihinde 'nda saat 09:00 
Müsabaka Yeri: Toroslar 
Bocce Tesisi


OKULLAR ARASI BOWLİNG İL BİRİNCİLİĞİ 02.05.2019

Müsabaka Tarihi:07 Mayıs 2019 tarihinde 

Müsabaka Yeri: 
Forum Bowling Adası
Teknik Toplantı saat 10:00' 
yapılacak olup müsabakalar 10:30'da başlayacaktır.

OKULLAR ARASI ATLETİZM KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 14-15 MAYIS 2019
MÜSABAKA SAATİ : 09:30
TEKNİK TOPLANTI : 13 MAYIS 2019
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF - 15:30
Atletizm Küçükler.pdf
ATLETİZM KÜCÜKLER KAYIT FORMU.xls


OKULLAR ARASI KORFBOL İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA TARİHİ : 8-9 NİSAN 2019
MÜSABAKA SAATİ : 10:00
MÜSABAKA YERİ : 500 KİŞİLİK SPOR SALONU


OKULLAR ARASI YELKEN İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 6 NİSAN 2019 - 14:00
MÜSABAKA YERİ : BARIŞ MEYDANI
TEKNİK TOPLANTI : 5 NİSAN 2019 - 17:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : GENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ


OKULLAR ARASI YILDIZ ve GENÇLER BİLARDO 8 TOP İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA TARİHİ : 8-9-10 NİSAN 2019
MÜSABAKA YERİ : MERSİN ARENA BİLARDO SALONU
MÜSABAKA SON BAŞVURU TARİHİ : 27 MART 2019
TEKNİK TOPLANTI TARİH & SAAT : 8 NİSAN 2019 - 13:00
BİLARDO İL TEMSİLCİ TLF : 505 453 26 26 (Serkan KAHRAMAN)




YÜZME
YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TARİHLERİ BELİRLENDİ. 03/01/2019 16:00
KÜÇÜKLER 02-04 NİSAN 2019
YILDIZLAR 12-14 MART 2019
GENÇLER 08-09 OCAK 2019
KÜÇÜKLER YÜZME YARIŞ REGLAMANI.pdf
Yüzme Müsabaka Sporcu Formu Yeni.xlsx
Okullararası Yıldızlar I·l Birinciligˆi MERSI·N (50M).pdf
Doldurulan Formlar mersinyuzmetem@hotmail.com adresine gönderilecektir.


OKULLAR ARASI HOKEY İL BİRİNCİLİĞİ
OKULLAR ARASI YILDIZLAR ORYANTRİNG İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 29 MART 2019 - 13:00
TEKNİK TOPLANTI : 27 MART 2019 - 15:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASFK TOPLANTI SALONU
Oryantring Yıldızlar.pdf
NOT: Başvuru formunun en geç 26.03.2019 Salı günü saat 18:00 a kadar doldurularak nuridagdelen@gmail.com hesabına gönderilmesi gerekmektedir.

OKULLAR ARASI ATLETİZM YILDIZLAR PİST İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
MÜSABAKA TARİHİ : 28-29 MART 2019
TEKNİK TOPLANTI : 27 MART 2019 - 15:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF (G.S İL MÜD. KARŞISI OPET YANI)
YARIŞMA TARİHİ ve SAATLERİ : 1.GÜN 28 MART 2019 - 13:30
: 2.GÜN 29 MART 2019 - 13:30
NOT: TEKNİK TOPLANTIYA KATILIM ZORUNLU OLUP, KATILMAYAN OKULLAR YARIŞMALARA DAHİL EDİLMEYECEKTİR.
ATLETİZM YILDIZLAR KATILIM FORMU.xls

OKULLAR ARASI TRAMBOLİN İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK CİMNASTİK SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 2 NİSAN 2019
TEKNİK TOPLANTI : 02.04.2019 - 10:00
MÜSABAKA SAATİ TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.



MÜSABAKA TARİHİ : 29 MART 2019
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR SUNİ ÇİM SAHASI
MÜSABAKA SAATİ : 13:00


OKÇULUK
OKÇULUK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TARİHLERİ BELİRLENDİ. 30/01/2019
MİNİKLER 20 MART 2019
KÜÇÜKLER 21 MART 2019
YILDIZLAR 22 MART 2019
GENÇLER 22 MART 2019
MÜSABAKA YERİ ADONİS SPOR TESİSİ (ÇİFTLİK YOLU)


OKULLAR ARASI MUAY THAİ GENÇLER (A/B) İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : 500 KİŞİLİK SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 23 - 24 MART 2019
TARTI SAATİ : 09:00
TEKNİK TOPLANTI SAATİ : 23 MART 2019 - 11:00
TARTI YER ve TARİHİ : EDİP BURAN SPOR SALONU - 22 MART 2019 / 10:00-12:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI ESKRİM İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA YERİ : ÇAMLIBEL ESKRİM SALONU
GENÇ KIZ MÜSABAKA TARİHİ : 22 MART 2019
MÜSABAKA SAATİ : 17:00
GENÇ ERKEK MÜSABAKA TARİHİ : 23 MART 2019
MÜSABAKA SAATİ : 09:00
YILDIZLAR MÜSABAKA TARİHİ : 24 MART 2019
MÜSABAKA SAATİ : 09:00
KÜÇÜKLER MÜSABAKA TARİHİ : 26 MART 2019
MÜSABAKA SAATİ : 17:00


OKULLAR ARASI YILDIZLAR BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 19-22 MART 2019
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
TEKNİK TOPLANTI : 19 MART 2019 - 09:00
TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER TENİS İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 19-22 MART 2019
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
TEKNİK TOPLANTI : 19 MART 2019 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

JUDO
JUDO GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TARİHLERİ BELİRLENDİ 07.11.18
GENÇLER KIZ&ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ  1 ARALIK 2018
YILDIZLAR   16 ŞUBAT 2018
KÜÇÜKLER  16 MART 2018   
Yer: SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU (JUDO ANTRENMAN SALONU)

OKULLAR ARASI JUDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

JUDO YILDIZLAR.pdf
OKULLAR ARASI JUDO KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
JUDO KÜÇÜKLER.pdf


OKULLAR ARASI MODERN PENTATLON (OKUL BİATLONU) İL BİRİNCİLİĞİ

YÜZME:
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
MÜSABAKA TARİHİ : 19.03.2019
TEKNİK TOPLANTI : 19.03.2019 - 09:00
TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

ATLETİZM:
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM TESİSİ
MÜSABAKA TARİHİ : 20.03.2019
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 10:00


OKULLAR ARASI BİSİKLET İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA TARİHİ : 13 MART 2019
MÜSABAKA YERİ : İstemihan Talay Caddesi (20.cad Bağlantı Kavşağı - 38.cad Bağlantı Kavşağı)
SPORCU KAYDI : 13 MART 2019 - 08:30
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 08:30


OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ 

MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ                                                      : 07 MART 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 10:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ 

MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ                                                      : 21 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 10:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ 

MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ                                                      : 06 MART 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 10:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

OKULLAR ARASI GENÇLER BOKS İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : ÇAMLIBEL BOKS OKULU
MÜSABAKA TARİHİ : 05-07/MART/2019
TARTI TARİHİ : 05 MART 2019 - 08:00-10:00


OKULLAR ARASI GÜREŞ KÜÇÜKLER VE GENÇLER -A- İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 4-5-6  MART 2019
MÜSABAKA YERİ :TARSUS SPOR SALONU
OKULLAR ARASI GÜREŞ KÜÇÜKLER VE GENÇLER -A- İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI EKİ
OKULLAR ARASI GÜREŞ KÜÇÜKLER VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI.docx

OKUL SPORLARI ÖZEL SPORCULAR İL BİRİNCİLİĞİ
ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ : 11 MART 2019 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI TARİH & SAAT : 11 MART 2019 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
ÖZEL SPORCULAR YÜZME : 12 MART 2019 - 16:00
TEKNİK TOPLANTI & SAAT : 11 MART 2019 - 17:00 (OLİMPİK HAVUZ)
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM : 12 MART 2019 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI & SAAT : 12 MART 2019 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM PİSTİ


SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 16-17 ŞUBAT 2019
Not: Turnuva duyurusunu www.mersin.tsf.org.tr internet sayfasından takip edebilirsiniz.

OKULLAR ARASI MASA TENİSİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 19-20-21 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI : 19 ŞUBAT 2019 - 09:00
TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

OKULLAR ARASI TENİS YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
MÜSABAKA TARİHİ : 19-22 ŞUBAT
TEKNİK TOPLANTI : 19.02.2019 - 10:00
MÜSABAKA SAATİ : TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

OKULLAR ARASI BOCCE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 

MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR BOCCE TESİSİ
MÜSABAKA TARİHİ : 18-21 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 18 ŞUBAT 2019 - 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR

OKULLAR ARASI GENÇLER TAEKWONDO İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 19-21 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI : 19 ŞUBAT 2019 - 17:00
TARTI TARİHİ (BAYANLAR) : 19 ŞUBAT 2019 - 18:00-20:00
TARTI TARİHİ (ERKEKLER) : 20 ŞUBAT 2019 - 14:00-16:00
BAYANLAR MÜSABAKASI  : 20 ŞUBAT 2019
ERKEKLER MÜSABAKASI : 21 ŞUBAT 2019

OKULLAR ARASI STEP-AEROBİK KÜÇÜKLER - YILDIZLAR - GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 20 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 20 ŞUBAT 2019 - 10:00
PROVA GÜNÜ : 19 ŞUBAT 2019 - 09:00
PROVA SAATLERİ EDİP BURAN SPOR SALONUNDAN ALINACAKTIR.
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR

OKULLAR ARASI ATICILIK  YILDIZLAR - GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : ERDEMLİ ATIŞ POLİGONU
MÜSABAKA TARİHİ : 8-9 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 8 ŞUBAT 2019 - 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR

OKULLAR ARASI GENÇLER ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ 

ATLETİZM GENÇLER (A) KATILIM FORMUU.xls
ATLETİZM GENÇLER (B) KATILIM FORMUU.xls
atletizm gençler il birinciliği.pdf

OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ : 06.02.2019
GENÇLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ : 07.02.2019
GENÇLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ : 08.02.2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.

HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
PROVA TARİHİ : 06 ŞUBAT 2019
MÜSABAKA TARİHİ : 07 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATİ : 09:00
MÜSABAKA SAATİ : TEKNİK TOPLANTI SONRASI




OKUL SPORLARI BADMİNTON GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ (YAYIN TARİHİ 24.12.2018 SAAT 14:27)
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ ERKEKLER) : 12-15 ŞUBAT 2019 
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU
TEKNİK TOPLANTI  : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU SAAT 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ KIZLAR) : 04-07 ŞUBAT 2019
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU
TEKNİK TOPLANTI  : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU SAAT 09:00


OKULLAR ARASI BOCCE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR BOCCE TESİSİ
MÜSABAKA TARİHİ : 11-14 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 11 ŞUBAT 2019 - 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR

OKULLAR ARASI MUAY THAİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : ÇAMLIBEL BOKS SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 14 - 15 ŞUBAT 2019
TARTI SAATİ : 09:00
TEKNİK TOPLANTI SAATİ : 14 ŞUBAT 2019 - 11:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI KİCK BOKS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU (KARATE SALONU)
MÜSABAKA TARİHİ : 14 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI ve TARTI : 14 ŞUBAT 2019 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.




OKUL SPORLARI GENÇLER TENİS İL BİRİNCİLİĞİ (YAYIN TARİHİ 21.12.2018 SAAT 16:17)
MÜSABAKA TARİHİ                       14 -15 - 16 - 17 OCAK 2019
MÜSABAKA YERİ                          MERSİN TENİS KOMPLEKSİ

 TENİS İL BİRİNCİLİĞİ.docx 28/11/2018 09:20 (GÜNCELLENDİ)

OKULLAR ARASI YILDIZLAR KİCKBOKS İL BİRİNCİLİĞİ  (YAYIN TARİHİ:19.12.2018 SAAT 16:30)
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
YILDIZ KIZLAR-ERKEKLER TARTI : 04 OCAK 2019 SAAT 10:00 - 12:00
YILDIZ KIZLAR-ERKEKLER KURA ÇEKİMİ VE MÜSABAKALAR : 04 OCAK 2019
SAAT 12:00
kick boks il birinciliği.pdf
MERSİN İLİ MİNİK,KÜÇÜK ve YILDIZLAR OKULLAR ARASI KARATE İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 14 OCAK 2019
TARTI TARİHİ ve SAATİ : 14 OCAK 2019 - 08:30-09:30
HAKEM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI       : 14 OCAK 2019 - 09:30-10:00
AÇILIŞ SEREMONİSİ : 14 OCAK 2019 - 10:15
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 14 OCAK 2019 - 10:30
KUŞAK DURUMU (MİNİKLER) : SARI KUŞAK ve ÜSTÜ
KUŞAK DURUMU (KÜÇÜKLER) : TURUNCU KUŞAK ve ÜSTÜ
KUŞAK DURUMU (YILDIZLAR) : TURUNCU KUŞAK ve ÜSTÜ
NOT:Anadolu Yıldızlar Ligi Müsabaka Seçmeleri Beraber Yapılmış Olacak.


OKULLAR ARASI YILDIZLAR TAEKWONDO İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : ÇAMLIBEL MTAL (Kız Meslek Lisesi)
YILDIZ KIZLAR TARTI : 24 ARALIK 2018 SAAT 18:00 - 20:00
YILDIZ KIZLAR MÜSABAKASI : 25 ARALIK 2018 SAAT 08:00 
YILDIZ ERKEKLER TARTI : 25 ARALIK 2018 SAAT 14:00 - 16:00
YILDIZ ERKEKLER MÜSABAKASI : 26 ARALIK 2018 SAAT 08:00



OKUL SPORLARI YILDIZ ve GENÇLER DART İL BİRİNCİLİĞİ (YAYIN TARİHİ 24.12.2018 10:56)
MÜSABAKA YERİ : TEVFİK SIRRI GÜR ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 2-4 OCAK 2019
MÜSABAKA YERİ : TEVFİK SIRRI GÜR ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 7-9 OCAK 2019


OKULLAR ARASI YILDIZLAR ve GENÇLER (B) GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
YILDIZLAR (SERBEST ve GREKOROMEN): 17/12/2018 
GENÇLER (B) (SERBEST) : 18/12/2018
GENÇLER (B) (GREKOROMEN) : 19/12/2018
MÜSABAKA TARTILARI HER GÜN SAAT   : 09:00-10:30 ARASI
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ HER GÜN : 12:00


OKULLAR ARASI YILDIZLAR,GENÇLER (A) ve GENÇLER (B) HALTER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 25-26 ARALIK 2018
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU

TARTI SAATİ : 10:00-11:00


MERSİN İLİ LİSELER OKULLAR ARASI KARATE İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA YERİ                                       : EDİP BURAN SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 09 OCAK 2019
TARTI TARİHİ ve SAATİ : 09 OCAK 2019 - 08:30-09:30
HAKEM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI : 09 OCAK 2019 - 09:30-10:00
AÇILIŞ SEREMONİSİ : 09 OCAK 2019 - 10:15
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 09 OCAK 2019 - 10:30
KUŞAK DURUMU : YEŞİL KUŞAK ve ÜSTÜ
NOT: Kata Yarışmaları A ve B Kategorilerinde Kendi İçlerinde Yapılacaktır.




YÜZME GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 8-9 OCAK 2019 TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR

KROS
Kros Gençler (A)-Gençler(B)- Yıldızlar İl Birinciliği yarışmaları tarihleri belirlendi. 31.10.18
kros il birinciliği 2018-2019.pdf
KROS GENÇLER (A) KATILIM FORMU.xls
KROS GENÇLER (B) KATILIM FORMU.xls
KROS YILDIZLAR KATILIM FORMU.xls
**********************************************************
MASA TENİSİ
Masa Tenisi Gençler Kız-Erkek İl Birinciliği Yarışma Programında düzenleme yapılmış olup; program aşağıya çıkarılmıştır.
Müsabaka Yeri: Mahmut Arslan Anadolu Lisesi Spor Salonu'na alınmıştır.
Genç Erkekler Müsabakalar Teknik Toplantısı: 26.11.2018(Pazartesi) Saat:10:00'da Müsabakalar öncesinde yapılacaktır.
Genç Erkekler Müsabaka Tarihi: 26-27-28 Kasım 2018 tarihlerinde teknik toplantı sonrasıda başlayacaktır.
Genç Kızlar Müsabakalar Teknik Toplantısı: 29 Kasım 2018(Perşembe) Saat:10:00'da Müsabakalar öncesinde yapılacaktır.
Genç Kızlar Müsabaka Tarihi: 29-30 Kasım 2018 tarihlerinde teknik toplantı sonrasıda başlayacaktır.


------------------------------------------------------------------------------------------

İLÇELER FİKSTÜR

 
 
 
- BASKETBOL KÜÇÜK YILDIZ GENÇ
- FUTBOL KÜÇÜKLER
- FUTBOL YILDIZLAR
- FUTBOL GENÇLER
- FUTSAL KÜÇÜKLER
- FUTSAL YILDIZLAR
- FUTSAL GENÇLER
- HENTBOL KÜÇÜK
- KROS
- MASA TENİSİ
- SATRANÇ
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZLAR
- VOLEYBOL GENÇLER B
- VOLEYBOL GENÇLER A 

  - BASKETBOL YILDIZ KÜÇÜK
- BASKETBOL GENÇLER A
- FUTBOL KÜÇÜKLER-YILDIZLAR
- FUTBOL GENÇLER

- FUTSAL YILDIZLAR
- FUTSAL GENÇLER
- MASA TENİSİ
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZLAR
- VOLEYBOL GENÇLER A-B
- FUTSAL KÜÇÜKLER

  - FUTBOL KÜÇÜKLER
- FUTBOL GENÇLER
- FUTBOL YILDIZLAR
- FUTSAL YILDIZLAR
- FUTSAL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL GENÇ A
- VOLEYBOL YILDIZLAR
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER


  - BASKETBOL YILDIZ-GENÇ
- FUTBOL KÜÇÜK-YILDIZ
- FUTBOL GENÇLER
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZ-GENÇ


 
 
 
- BASKETBOL GENÇLER A
- FUTBOL KÜÇÜK-YILDIZ
- FUTBOL GENÇLER
 
- FUTSAL GENÇLER
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZ-GENÇ


          
  - VOLEYBOL GENÇ A / YILDIZLAR
- FUTBOL GENÇLER
- FUTBOL KÜÇÜKLER YILDIZLAR

  - FUTBOL KÜÇÜK-YILDIZ
-FUTBOL GENÇLER
- FUTSAL YILDIZLAR GENÇLER
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL GENÇ-YILDIZ-KÜÇÜK
- FUTSAL KÜÇÜKLER

  - BASKETBOL YILDIZ GENÇ B
- FUTBOL KÜÇÜKLER
- FUTBOL YILDIZ
- FUTSAL YILDIZ-GENÇ
- FUTSAL KÜÇÜKLER
- HENTBOL GENÇ
- HENTBOL YILDIZ-KÜÇÜK
- VOLEYBOL YILDIZLAR
- VOLEYBOL GENÇ ERKEK-YILDIZ

     
- FUTBOL YILDIZ
- FUTBOL GENÇLER
- FUTSAL GENÇ-YILDIZ-KÜÇÜK
- VOLEYBOL YILDIZ-GENÇ
- FUTBOL KÜÇÜKLER

  - FUTBOL KÜÇÜKLER
- FUTBOL YILDIZLAR
- FUTBOL GENÇLER
- FUTSAL YILDIZLAR-GENÇLER
- FUTSAL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZ-GENÇ



  - BASKETBOL KÜÇÜK-GENÇLER A
- FUTBOL YILDIZLAR
- FUTSAL KÜÇÜKLER
- FUTSAL GENÇLER
- MASA TENİSİ
- VOLEYBOL GENÇ-YILDIZ-KÜÇÜK
  - FUTSAL KÜÇÜK YILDIZ GENÇ
- VOLEYBOL KÜÇÜK YILDIZ GENÇ A


 
 
 
- BASKETBOL YILDIZ-GENÇ
- FUTBOL YILDIZ
- FUTBOL KÜÇÜK
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZLAR
- VOLEYBOL GENÇLER