OKUL SPORLARI DUYURULAR

DUYURU!!

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM SEZONU OKUL SPORLARI FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN YÜZME YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 9-11 MAYIS 2022 TARİHLERİ ARASINDA MERSİN OLİMPİK YÜZME TESİSİNDE YAPILACAK OLUP TEKNİK TOPLANTISI 8 MAYIS 2022 PAZAR GÜNÜ SAAT 17:00'DA YAPILACAKTIR.

DUYURU!! 

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM SEZONU İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİK (İFET) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 7-8 HAZİRAN 2022 TARİHLERİNDE NEVİN YANIT ATLETİZM TESİSİNDE YAPILACAKTIR.

OKUL SPORLARI 2021-2022 SEZONU MİNİKLER KATEGORİSİ KURA ÇEKİMİ DUYURUSU !!

OKUL SPORLARI 2021-2022 SEZONU; FUTBOL,FUTSAL,BASKETBOL,HENTBOL ve VOLEYBOL BRANŞLARININ MİNİKLER KATEGORİSİ SON BAŞVURU TARİHİ 22 NİSAN 2022 CUMA GÜNÜ SAAT 17:00 OLUP; KURA ÇEKİMİ: İL MERKEZİNDE BULUNAN MERKEZ İLÇE OKULLARININ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE, İLÇE OKULLARININ KURA ÇEKİMİ BAĞLI OLDUKLARI GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜKLERİNDE 25 NİSAN 2022 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 13:00'DA YAPILACAKTIR.

DUYURU!!

28 MART - 1 NİSAN 2022 TARİHLERİ ARASINDA İLİMİZDE YAPILACAK OLAN OKUL SPORLARI İŞİTME ENGELLİLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARININ AÇILIŞ SEREMONİSİ SAAT 10:30'DA EDİP BURAN SPOR SALONUNDA 7 BRANŞIN(ATLETİZM,BASKETBOL,FUTSAL,VOLEYBOL,MASA TENİSİ, BADMİNTON,GÜREŞ) KATILIMIYLA YAPILACAKTIR.

STEP-AEROBİK VE ARTİSTİK CİMNASTİK  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA TARİHLERİNDE GÜNCELLEME YAPILMIŞTIR. FİKSTÜRLERİNİZİ GÜNCEL OLARAK TAKİP ETMENİZİ RİCA EDERİZ.

YELKEN  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA TARİHLERİNDE GÜNCELLEME YAPILMIŞTIR. FİKSTÜRLERİNİZİ GÜNCEL OLARAK TAKİP ETMENİZİ RİCA EDERİZ.

VOLEYBOL GENÇLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA TARİHLERİNDE GÜNCELLEME YAPILMIŞTIR. FİKSTÜRLERİNİZİ GÜNCEL OLARAK TAKİP ETMENİZİ RİCA EDERİZ.

İL DIŞINA ÇIKACAK KAFİLELERİN DİKKATİNE!!

İL DIŞINA ÇIKACAK KAFİLELERİN YANLARINDA TÜM KATEGORİLER İÇİN NÜFUS CÜZDANLARININ, LİSANSLARININ, ESAME LİSTELERİNİN VE KAFİLE OLURLARININ YANLARINDA BULUNDURULMASI GEREKMEKTEDİR. ÖZELLİKLE GENÇLER KATEGORİSİNDE YARIŞACAK SPORCULARIN KİMLİKLERİNİN FOTOĞRAFLI OLMASI ZORUNLUDUR.

 

OKUL SPORLARI 2021-2022 SEZONU KURA ÇEKİMİ DUYURUSU !!

OKUL SPORLARI 2021-2022 SEZONU; FUTBOL,FUTSAL,BASKETBOL,HENTBOL ve VOLEYBOL BRANŞLARININ SON BAŞVURU TARİHİ 27 EKİM 2021 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 17:00 OLUP; KURA ÇEKİMİ: İL MERKEZİNDE BULUNAN MERKEZ İLÇE OKULLARININ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE, İLÇE OKULLARININ KURA ÇEKİMİ BAĞLI OLDUKLARI GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜKLERİNDE 28 EKİM 2021 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 09:00'DA YAPILACAKTIR.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

ONLİNE SATRANÇ FİNAL MÜSABAKA DUYURUSU !!

29 HAZİRAN - 2 TEMMUZ 2021 TARİHLERİ ARASINDA OKUL SPORLARI MİNİKLER - KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER ONLINE SATRANÇ FİNAL MÜSABAKALARI YAPILACAKTIR. MÜSABAKA DUYURU METNİ, MÜSABAKA YÖNERGESİ ve MÜSABAKAYA KATILACAK SPORCU LİSTESİ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.  22/06/2021

Duyuru_metni.docx

Okul_Sporlari_Online_Satran_Turnuvasi_Yari_Final_Yonergesi_.doc

Final__Listesi_3.xls

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28-30 MAYIS 2021 TARİHLERİ ARASINDA YAPILAN OKUL SPORLARI MİNİKLER - KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER ONLINE SATRANÇ YARI FİNAL MÜSABAKALARI SONUÇLANMIŞTIR. SONUÇLARA AŞAĞIDAKİ EXCELL DOSYALARINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. 08/06/2021

Genç Erkekler Yarı Final Satranç Sonuç.xls

Genç Kızlar Yarı Final Satranç Sonuç.xls

Küçük Erkekler Yarı Final Satranç Sonuç.xls

Küçük Kızlar Yarı Final Satranç Sonuç.xls

Minik A Erkek Yarı Final Satranç Sonuç.xls

Minik A Kız Yarı Final Satranç Sonuç.xls

Minik B Erkek Yarı Final Satranç Sonuç.xls

Minik B Kız Yarı Final Satranç Sonuç.xls

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28-30 MAYIS 2021 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN OKUL SPORLARI MİNİKLER - KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER ONLINE SATRANÇ YARI FİNAL MÜSABAKA DUYURU METNİ, MÜSABAKA YÖNERGESİ, KATILIMCI LİSTESİ ve BAĞLANTI LİNKLERİ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR. MÜSABAKAYA KATILACAK OLAN SPORCULARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

SATRANÇ DUYURU METNİ.docx

SATRANÇ YARI FİNAL YÖNERGE.pdf

Okul_Sporlari_Online_Satranç_Turnuvasi_Yari_Final_Yonergesi_(Son).doc (REVİZE EDİLMİŞTİR.)

SATRANÇ YARI FİNAL KAYIT LİSTESİ.xlsx

SATRANÇ YARI FİNAL BAĞLANTI LİNKLERİ.xlsx

 

OTEL LİSTESİ.xlsx

2019-2020 OKUL SPORLARI SEZONU

 

Adres
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA OKUL SPOR FAALİYETLERİ MAHALLİ,GRUP,YARI FİNAL VE TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 13 MART 2020 TARİHİNE KADAR SÜRDÜRÜLMÜŞTÜR. BELİRTİLEN TARİH İTİBARİYLE COVİD-19 SALGINININ ÜLKEMİZDE Kİ YAYILIMININ ÖNLENMESİNE İLİŞKİN CUMHURBAŞKANLIĞIMIZCA ALINAN ÖNLEMLER KAPSAMINDA OKUL SPOR FAALİYETLERİ SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GENELGESİ İLE 2. BİR TALİMATA KADAR DURDURULMUŞTUR.

BU NEDENLE BAKANLIĞIMIZCA 2019-2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM ÖĞRETİM YILINDA DÜZENLENMESİ PLANLANAN VE İLAN EDİLEN OKUL SPOR FAALİYETLERİ PROGRAMI SONLANDIRILMIŞ OLUP 13 MART 2020 TARİHİNE KADAR DÜZENLENMİŞ OLAN OKUL SPOR FAALİYETLERİ TESCİL EDİLMİŞTİR.

BİLGİLERİNİZE...