Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına Mersin Olimpik Cimnastik Salonu’nda devam eden Ritmik Cimnastik büyükler Milli Takım kampını ziyaret etti.

Türkiye Cimnastik Federasyonu 2020 faaliyet programında yer alan ve 26 Ağustos 9 Eylül tarihleri arası Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Olimpik Cimnastik Salonu’nda Başantrenör Kamelia Dunavska önderliğinde, 1 kareograf, 1 fizyoterapist ve 7 sporcu ile Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını sürdüren Ritmik Cimnastik Büyükler Milli Takımımızı ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir çalışmaları yerinde izledi.

26-29 Kasım tarihleri arası Ukrayna'da yapılacak olan “Ritmik Cimnastik Büyükler Avrupa Şampiyonası” öncesi Mersin’de çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdüren milli takımımızda hedef Olimpiyatlar. 

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, 26 Ağustos 9 Eylül tarihleri arası Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Olimpik Cimnastik Salonu’nda ağırladığımız, Genç ve hedefleri büyük olan Ritmik Cimnastik Büyükler Milli Takımımıza, Ukrayna’da yapılacak olan Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası'nda başarılar diledi.