Erdemli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzce bu yıl 15’incisi düzenlenen Mahalleler arası futbol turnuvası Kayacı Lütfi Elvan Spor Tesislerinde başladı.

Mersin Valiliği himayelerinde Erdemli İlçe Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzce bu yıl 15’incisi düzenlenen Mahalleler arası futbol turnuvası Kayacı Lütfi Elvan Spor Tesislerinde başladı. 

Erdemli Kayacı Lütfi Elvan Spor Tesislerinde gerçekleştirilen Turnuvanın açılış törenine, Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Mersin Milletvekilleri, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Derin, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Kılıç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı, Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin, turnuvaya katılan mahalle takımları, sporseverler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tören Saygı duruşu ve hep bir ağızdan okunan İstiklal marşımız ve yapılan açılış konuşmalarının ardından 6 grupta 36 takımın mücadele edeceği Mahalleler arası Futbol turnuvası başladı.

Mahaleler arası Futbol turnuvasının ilk günü sonunda Kayacı Mahallesi, Karaahmetli Mahallesini 3-0 yenerken, Çiriş Mahallesi ise Güzeloluk Mahallesini 4-2 mağlup etti.

Bu yıl 15’incisi bugün açılış seremonisinin ardından Kayacı Mahallesi ile Karaahmetli Mahallesi takımları arasında yapılan ilk karşılaşmayla başlayan ve finali 30 Ağustos’ta yapılması planlanan Mahaleler arası Futbol turnuvasında mücadele edecek tüm takımlara başarılar diliyoruz.