AKYAR, ERSOY ORTAOKULU'NDA HALK OYUNLARI EĞİTİMİ GÖREN ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürümüz Vedat Akyar, İl Müdürlüğümüz bünyesinde Halk Oyunları Antrenörümüz Kadri Hanpolat tarafından Ersoy Ortaokulu öğrencilerine yönelik verdiği Halk Oyunları kursunu ziyaret ederek öğrencilerle birlikte halay çekti.

  Haberi Oku

  KAYMAZ KİCK BOKS DÜNYA ŞAMPİYONLARINI KABUL ETTİ

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz Bosna Hersek' te yapılan Büyükler Dünya Kick Boks Şampiyonası'nda Dünya Şampiyonu olan Gülüzar Kara ve Dünya 3'üncülüğü elde eden Savaş Yüksel'i kabul etti.

  Haberi Oku

  HOKEY BRANŞI DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

  Hokey branşı değerlendirme ve istişare toplantısı Spor Şube Müdürümüz Vedat Akyar’ın katılımıyla yapıldı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI YÖNETMELİK VE SİSTEM BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI

  Mezitli ve Yenişehir okul idarecileri ile beden eğitimi öğretmenlerine yönelik 2019-2020 Okul Sporları sezonu öncesi okul sporları yönetmelik ve sistem bilgilendirme semineri yapıldı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK SPOR KURTULUŞ KUPASI'NDA YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ACIMADI

  Toroslar Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ‘Kurtuluş Kupası Resmi Kurumlar arası Futbol Turnuvası’nın’ 2'nci haftasında Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü 2-0 mağlup etti.

  Haberi Oku

  MERSİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK "GELECEĞE NEFES" OLDUK

  Milli Ağaçlandırma Günü 11.11.2019 Pazartesi (Bugün) Saat 11'i 11 geçe, 11 milyon fidan'ın 81 ilde, 2023 noktada aynı anda toprakla buluştuğu kampanya için Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak destek verip 'Geleceğe Nefes' olduk.

  Haberi Oku

  DÜNYA ERKEKLER BOCCE VOLO ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Türkiye’de il kez Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Erkekler Bocce Volo Şampiyonası bugün yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  KAYMAZ'A TMF YÖNETİMİNDEN ANLAMLI ZİYARET

  Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) yönetim kurulu üyesi Ganim Umu ve Türkiye Motosiklet Federasyonu Mersin İl temsilcisi Yusuf Güder'den Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Oğuz Kaymaz'a anlamlı ziyaret.

  Haberi Oku

  KAYMAZ TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLAN ÖZEL SPORCULARI KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürünüz Oğuz Kaymaz Samsun’da düzenlenen Özel Sporcular Basketbol Türkiye Şampiyonası’nda Üçücülük elde eden Mersin Beyazay Kulübü özel sporcularını kabul etti.

  Haberi Oku

  KAYMAZ BAŞARILI GÜREŞÇİLERİ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz, Kıbrıs’ta ve Ankara'da düzenlenen ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarı elde eden Sporcu Eğitim Merkezi (SEM) Güreşçilerimizi kabul etti.

  Haberi Oku

  DÜNYA ERKEKLER BOCCE VOLO ŞAMPIYONASI AÇILIŞ SEREMONİSİNİN ARDINDAN BAŞLADI

  Dünya Erkekler Bocce Volo Şampiyonası Mersin Valimiz Sayın Ali İhsan Su ve İl protokolünün katılımı ile yapılan açılış seremonisinin ardından başladı.

  Haberi Oku

  KAYMAZ’A ANLAMLI ZİYARET

  Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Mutlu Türkmen ve Uluslarası Bocce Volo Federasyonu Başkanı Frederic Ruis’ten İl Müdürümüz Oğuz Kaymaz’a anlamlı ziyaret.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ‘DÜNYA KADINLAR BOCCE KUPASI’DA’ ŞAMPİYON OLDU

  Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen Dünya kadınlar Bocce Kupası’nda Hırvatistan’ı yenen Türkiye şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  AKYAR VOLHENT SPOR KULÜBÜNE BAŞARILAR DİLEDİ

  Spor Şube Müdürümüz Vedat Akyar, 12 yıl aradan sonra ilk kez Hentbol Kadınlar 2. Ligi'nde İlimizi temsil eden Volhent Spor Kulübünü, Konya Kasırga Spor Kulübü ile deplasmanda oynayacakları maç öncesi yolcu ederek başarılar diledi.

  Haberi Oku

  DÜNYA BOCCE ŞAMPİYONASI BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI

  Türkiye'de ilk kez Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Toroslar Bocce Tesisinde gerçekleştirilecek olan Kadınlar Dünya Kupası ve Erkekler Dünya Şampiyonası basın açıklaması yapıldı.

  Haberi Oku

  KAYMAZ KURUM HENTBOL ANTRENÖRÜMÜZ MEHTAP ŞİMŞEK'İ TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Oğuz Kaymaz Macaristan’da oynanan Delo EHF Kadınlar Şampiyonlar Ligi müsabakasında görev alan kurum antrenörümüz Mehtap Şimşek'i tebrik etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER