MAVİ ‘DENİZ’ GENÇLİK KAMPLARI MERSİN’DE BAŞLADI

  Gençlerin sabırsızlıkla beklediği Gençlik Kamplarının 2021 yılı yaz dönemi Mavi “Deniz” Gençlik Kampları “Bir Kardeşlik İklimi” Sloganıyla Mersin’de başladı.

  Haberi Oku

  MUHAMMET ECEVİT CARTİ GENÇLİK MERKEZLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Muhammet Ecevit Carti, İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  MERSİNLİ SPORCUMUZ HAYRETTİN DİNÇER TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

  Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından Ankara’da düzenlenen “Türkiye İşitme Engelliler Atıcılık Şampiyonası’nda” Mersinli sporcumuz Hayrettin Dinçer, Türkiye 3’üncüsü olma başarısı göstermiştir.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE MERSİN ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Mersin Üniversitesi arasında "Gençlik Ofisi Kültür, Sanat Spor ve Eğitim İş Birliği Protokolü" imzalandı.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ BÜYÜKLER MERSİN İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

  Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Mersin İl Temsilciliği tarafından il geneli 32 sporcunun katılımıyla düzenlenen “Masa Tenisi Büyükler İl Birinciliği” müsabakaları Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Servet Tazegül Spor Salonu’nda yapıldı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ ÖKKEŞ DEMİR'İN BABALAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, her yıl Haziran ayının 3’üncü Pazar günü kutlanan Babalar Günü dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK KAMPI KAPANIŞ PROGRAMI İLE SONA ERDİ

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Toroslar Belediyesi işbirliği ile “Toroslar İlerle Gençlik Seninle” Projesi kapsamında Mersin Merkez Toroslar ilçesine bağlı kırsal mahallelerde yaşayan 640 gencin katılımı ile gerçekleştirilen Gençlik Kampı kapanış programı ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  DEMİR, TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜNÜ KABUL ETTİ

  İl Müdürü Ökkeş Demir, Geçtiğimiz günlerde ilk kez katıldıkları organizasyonda Türkiye şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atan Mersin Dalış Merkezi Spor Kulübü Başkanı Başkan Mehmet Ersan, Antrenör aynı zamanda takım kaptanı Birol Özbek ve sporcu Ahmet Nacar’ı kabul etti.

  Haberi Oku

  DAİRE BAŞKANI ÜNSAL, İLİMİZE YAPILACAK YATIRIMLARI YERİNDE İNCELEDİ

  Daire Başkanı Betül Ünsal, İl Müdürü Ökkeş Demir ile birlikte ilimizde yapılması planlanan yatırımlar ve bakım onarımı yapılacak tesislerde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  MERSİNLİ YÜZÜCÜLERDEN TARİHİ BAŞARI

  Mersinli Milli Yüzücüler, “Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Yarışmalarında” 2 altın, 2 gümüş toplam 4 madalya ile Fransa’da yapılacak “Avrupa Gençler Açık Su Yüzme Şampiyonası’nda” Ülkemizi temsil etme hakkı elde ettiler.

  Haberi Oku

  MERSİNLİ MİLLİ GURURUMUZ ERSU ŞAŞMA OLİMPİYAT KOTASI ALDI

  Mersinli milli atlet Ersu Şaşma, 5.80’lik derecesi ile Olimpiyat kotasını elde ederek Tokyo 2020’ye vize aldı.

  Haberi Oku

  TEMSİLCİMİZ TARSUS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ PLAY-OFF’TA

  Mersin'de yapılan bölgesel lig voleybol müsabakalarında Tarsus Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğümüzün takımı olan Tarsus gençlik spor kulübü erkek voleybol takımı Play-Off’a yükseldi.

  Haberi Oku

  MERSİNLİ MUAYTHAİCİLER DÜNYA ŞAMPİYONASINDA

  Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından Aydın’da düzenlenen “Gençler Türkiye Muaythai Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri’nde” Mersinli sporcular Türkiye Şampiyonu olarak Gençler Dünya Muaythai Şampiyonasına katılma hakkı elde ettiler.

  Haberi Oku

  TTF HAFTASONU TENİS TURNUVALARINDA MERSİNLİ SPORCULARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

  Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) tarafından Mersin ile Adana’da düzenlenen TFF 12 Yaş ve 16 Yaş Haftasonu Tenis turnuvalarında Mersinli sporcularımız büyük başarı elde etti.

  Haberi Oku

  MERSİN TOHM SPORCUMUZ DEMİR HALİSDEMİR MİLLİ TAKIMA SEÇİLDİ

  Mersin TOHM sporcumuz Demir Halisdemir, “14 Yaş Milli Takım Belirleme Turnuvasında” 14 Yaş Tenis Milli takımına seçilme başarısı gösterdi.

  Haberi Oku

  DEMİR TARSUS BELEDİYESPOR KULÜBÜNÜ TEBRİK ETTİ

  İl Müdürü Ökkeş Demir, Kadınlar Basketbol Bölgesel Liginde Şampiyonluğa uzanan Tarsus Belediyespor Kulübü kadın Basketbol takımını tebrik etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER