MERSİN BOKS İL TEMSİLCİLİĞİ DUYURU
02.01.2018

 

Mersin Boks İl Temsilciliğinin 2018 Faaliyet Programı gereği 3 Ocak Mersinin Kurtuluş Kupası kapsamında(yıldız bayan-genç bayan-büyük bayan-genç erkekler) Mersin İl Birinciliği 03-04-05 Ocak 2018  tarihleri arasında Servet Tazegül Spor Salonunda yapılacaktır.

MÜSABAKALARLA İLGİLİ TEKNİK TALİMAT VE HAKEM GÖREVLENDİRMESİ AŞAĞIDADIR.                 

1:Müsabakaya katılacak sporcuların lisansları 2018 vizeli olması gerekmektedir ve kimlik göstermeleri zorunludur.(Müsabakalarda Kilo Toleransı yapılmayacaktır.)                                                                                                                                              2:Müsabakaların tartıları ve doktor kontrolü  03 Ocak  2018 tarihinde 08-10 saatleri arasında yapılacak, 04-05 OCAK  2018 tarihinde ise 08-09 saatleri arasında Servet Tazegül Spor Salonunda yapılacaktır.

 3.Müsabakaların kuraları ve teknik toplantısı 03 Ocak   2018 tarihinde 11-12 saatleri arasında Servet Tazegül Spor Salonunda yapılacaktır.   

4:Müsabakalar Saat 16:00 da başlayacaktır.

5:Antrenör ve sporcular kurallara göre giyinecektir.                                                                                                                            6:Kulüplere duyurular İl Müdürlüğü  Web sitesinden yayınlanması.

Gereğini Bilgilerinize arz ederim.

Yıldız Bayan  : (2002-2003)- (15-16 yaş)(2 Dakikadan 3 Raund)

Sikletler: 46-48-50-52-54-57-60-63-66-70-75-80-+80

Genç Bayan  : (17-18 Yaş)-(2000-2001)- (3 Dakikadan 3 Raund)

Sikletler: 48-51-54-57-60-64-69-75-81-+81

Büyük  BAYAN   : (19-40 Yaş)-(3 Dakikadan 3 Raund)

Sikletler: 48-51-54-57-60-64-69-75-81-+81

GENÇ ERKEKLER  : (17-18 Yaş)-(2000-2001)- (3 Dakikadan 3 Raund)

Sikletler: (46’nın üstü)-49-52-56-60-64-69-75-81-91-+91

GÖREV ALACAK HAKEMLER

1:Muhittin GÖNENGİL                  6:Ali KALE                                      11:Naci ORAL (Eldiven Hakemi)                                                                       2:Mustafa ORAL                             7:Filiz Oral                                     12:Osman Tayyar KILIÇKIRAN                                                                                             3:Yusuf NACAROĞLU                     8:Erkan ERDOĞAN                                                                                                                   4:M.Vahit İNCİ                                9:Hüseyin KARAKOYUNLU                                                                                                                    5:Mustafa TAY                                     10:Mehmet ERDOĞAN                                                                                               Müsabakaların tartı hakemleri  Muhittin GÖNENGİL  - Mustafa ORAL –Filiz Oral - Mustafa Tay                                          Müsabakalarda Jüri ve İl Temsilcisi sorumludur.