MERSİN’DE 100. YILA ÖZEL KAMU SPOR OYUNLARI BAŞLIYOR

  Cumhuriyetimizin 100. Yılında Kamu Kurum ve Kuruluşları Arasında Spor Karşılaşmaları Yapılacak. Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilecek müsabakalar masa tenisi, basketbol ve voleybol branşlarında gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ ÖKKEŞ DEMİR'İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

  Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

  Haberi Oku

  MERSİNLİ MİLLİ SPORCUMUZ AYŞE ORHAN AVRUPA ŞAMPİYONU

  Estonya'da düzenlenen Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası'nın ilk gününde kadınlar 42kg'da mücadele eden Mersinli milli sporcumuz Ayşe Orhan, Avrupa şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 11 BİN 455 PERSONEL ALACAK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Bakanlık merkez ve taşra teşkilat birimlerinde istihdam edilmek üzere 11 bin 455 sözleşmeli personel alacaklarını açıkladı.

  Haberi Oku

  MERSİNLİ ÖZEL SPORCULARIMIZ AVRUPA VE OLİMPİYAT OYUNLARINA GİRMEYE HAK KAZANDI

  Mersinli Judo özel sporcularımız Musa Alan 66 kg Türkiye şampiyonu, Sercan Kara +100 kg Türkiye şampiyonu ve Mustafa Erbil 66 kg Türkiye 2’ncisi olarak 2023 Avrupa ve 2024 Olimpiyat Oyunlarına katılma hakkı elde etti.

  Haberi Oku

  MERSİN TOHM VE SEM SPORCULARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

  İstanbul'da düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışında Mersin TOHM ve SEM sporcularımız Nehir Güler 14-18 Yaş Kategorisinde 3’üncü, Ada Liza Çelik 14-18 Yaş kategorisinde 2'nci, Açık Yaş Kadınlar kategorisinde ise 3'üncü oldu.

  Haberi Oku

  PARKUR MİLLİ TAKIMI DÜNYA KUPASINA MERSİN’DE HAZIRLANIYOR

  Türkiye Cimnastik Federasyonu 2023 Faaliyet Programında yer alan “Parkur Dünya Kupası Milli Takım Kampı” Mersin’de başladı.

  Haberi Oku

  KİCK BOKS SİYAH KUŞAK ‘DAN’ SINAVI MERSİN’DE YAPILDI

  Türkiye Kick Boks Federasyonu 2023 Faaliyet Programında yer alan “Kick Boks Siyah Kuşak Dan Sınavı” Mersin’de gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  VOLO BÜYÜKLER VE GENÇ ERKEKLER YER OYUNLARI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ SONA ERDİ

  Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu (TBBDF) 2023 faaliyet programında yer ve 11-13 Ağustos tarihleri arasında Mersin’de düzenlenen "Bocce Volo Yer Oyunları Milli Takım Seçmeleri" sona erdi.

  Haberi Oku

  BOCCE VOLO ATIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu tarafından Mersin’de düzenlenen "Bocce Volo Atış Oyunları Türkiye Şampiyonası" sona erdi.

  Haberi Oku

  MERSİN TOHM SPORCULARIMIZDAN TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI'NDA 27 MADALYA

  Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası'nda Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) Mersin Yüzücüleri 27 madalya alarak büyük bir başarı elde etti.

  Haberi Oku

  ANALİG CİMNASTİK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

  Mersin'in ev sahipliğinde düzenlenen “Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik türkiye Birinciliği Müsabakaları” sona erdi.

  Haberi Oku

  ANALİG CİMNASTİK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MERSİN’DE BAŞLADI

  Mersin'in ev sahipliğinde düzenlenen “Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik türkiye Birinciliği Müsabakaları” açılış seremonisinin ardından.

  Haberi Oku

  FIBA EUROLEAGUE KADINLAR 2023-2024 NORMAL SEZON GRUPLARI, ELEMELER EŞLEŞMELERİ ÇEKİLDİ

  2023-2024 EuroLeague Kadınlar Normal Sezonu ve Elemeleri kuraları Çarşamba günü Almanya'nın Münih kentinde yapılan kura çekimi ile fikstür belirlendi.

  Haberi Oku

  ANALİG CİMNASTİK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MERSİN’DE BAŞLADI

  Mersin'in ev sahipliğinde düzenlenen “Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik türkiye Birinciliği Müsabakaları” Teknik toplantısı, anma yürüyüşü, tarihi ve kültürel gezileri yapıldı.

  Haberi Oku

  PARKUR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. ETAP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Türkiye Cimnastik Federasyonu (TCF) tarafından Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen "Parkur Türkiye Şampiyonası 2. Etap Müsabakaları" sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER