Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası'nda Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) Mersin Yüzücüleri 27 madalya alarak büyük bir başarı elde etti.

Türkiye Yüzme Federasyonu 2023 faaliyet programında yer alan ve 4-8 Ağustos tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası'nda Mersin TOHM Yüzücüleri 27 madalya alarak sezona damga vurmaya devam ediyor.

Birbirinden çekişmeli yarışlara sahne olan “Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası'nda” Mersin TOHM yüzme sporcularımız Polat Uzer Turnalı, Alkan Altay Zeyrek, Tarık Safa Tekinkuş, Atakan Malgil, Hızır Kaan Karlık, Eren Sezgin, Emre Aktaş, Tuncer Berk Ertürk, Mustafa Kaan Serdar, Bartu Akın, Metehan Uslu, Nisa Gül Serdar, Nehir Güler ve Beste Özkan bu önemli Şampiyonayı 9 Altın, 9 Gümüş, 9 Bronz olmak üzere 27 madalya ile tamamlayarak büyük bir başarıya imza attı.

Mersin TOHM yüzme sporcularımızı ve Mersin TOHM yüzme Baş antrenörümüz Volkan Burak Tuncil'i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.