Fikstür
ÖNEMLİ:
OKUL YETKİLİLERİNİN DİKKATİNE; FİKSTÜRLERDE GÜNCELLEME YAPILDIĞINDAN DÜZENLİ OLARAK İLGİLİ FİKSTÜRLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ.


DUYURU
2018-2019 OKUL SPORLARI SEZONU

CEZALI SPORCU VE İDARECİ/ÇALIŞTIRICI LİSTESİ EKTEDİR.27.12.2018 09:00
CEZALI SPORCU ve ÇALIŞTIRICI LİSTESİ 07,01,2019.xlsx

TÜM BRANŞLAR FAALİYET PROGRAMI EKTEDİR.16.01.2019 16:55
TÜM BRANŞLAR PROGRAM 16.01.2019 16.55.xls


SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ
SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ.pdf

OKULLAR ARASI BOCCE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR BOCCE TESİSİ
MÜSABAKA TARİHİ                                                        : 11-14 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI BOCCE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR BOCCE TESİSİ
MÜSABAKA TARİHİ                                                        : 18-21 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI ATICILIK  YILDIZLAR - GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : ERDEMLİ ATIŞ POLİGONU
MÜSABAKA TARİHİ                                                        : 8-9 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI STEP-AEROBİK KÜÇÜKLER - YILDIZLAR - GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 

MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ                                                          : 20 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 10:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ                                                        : 18 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 10:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ                                                        : 05 MART 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 10:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ 
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ                                                        : 04 MART 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 10:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR


OKULLAR ARASI GENÇLER ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ 
ATLETİZM GENÇLER (A) KATILIM FORMU.xls
ATLETİZM GENÇLER (B) KATILIM FORMU.xls
atletizm gençler il birinciliği.pdf


OKULLAR ARASI GENÇLER TAEKWONDO İL BİRİNCİLİĞİ
Gençler Teakwondo İl Birinciliği.pdf
Müsabaka Yeri: EDİP BURAN SPOR SALONU


OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ : 06.02.2019
GENÇLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ : 07.02.2019
GENÇLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ : 08.02.2019
TEKNİK TOPLANTI SAATLERİ : 09:00
NOT: TOPLANTININ DEVAMINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.


YÜZME GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 8-9 OCAK 2019 TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR

YÜZME
YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TARİHLERİ BELİRLENDİ. 03/01/2019 16:00
KÜÇÜKLER 16-17 NİSAN 2019
YILDIZLAR 03 NİSAN 2019
GENÇLER 08-09 OCAK 2019
OKUL SPORLARI YÜZME ÖRNEK MÜSABAKA FORMU.xlsx

HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
PROVA TARİHİ : 06 ŞUBAT 2019
MÜSABAKA TARİHİ : 07 ŞUBAT 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATİ : 09:00
MÜSABAKA SAATİ : TEKNİK TOPLANTI SONRASI


OKÇULUK
OKÇULUK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TARİHLERİ BELİRLENDİ. 30/11/2018
MİNİKLER 02 NİSAN 2019
KÜÇÜKLER 02 NİSAN 2019
YILDIZLAR 03 NİSAN 2019
GENÇLER 04 NİSAN 2019

OKUL SPORLARI YILDIZ ve GENÇLER DART İL BİRİNCİLİĞİ (YAYIN TARİHİ 24.12.2018 10:56)

MÜSABAKA YERİ : TEVFİK SIRRI GÜR ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 2-4 OCAK 2019
MÜSABAKA YERİ : TEVFİK SIRRI GÜR ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 7-9 OCAK 2019

OKUL SPORLARI BADMİNTON GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ (YAYIN TARİHİ 24.12.2018 SAAT 14:27)
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ ERKEKLER) : 12-15 ŞUBAT 2019 
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU
TEKNİK TOPLANTI  : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU SAAT 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ KIZLAR) : 04-07 ŞUBAT 2019
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU
TEKNİK TOPLANTI  : TENİS KOMPLEKSİ BADMİNTON SALONU SAAT 09:00

OKUL SPORLARI GENÇLER TENİS İL BİRİNCİLİĞİ
(YAYIN TARİHİ 21.12.2018 SAAT 16:17)
MÜSABAKA TARİHİ                       14 -15 - 16 - 17 OCAK 2019
MÜSABAKA YERİ                          MERSİN TENİS KOMPLEKSİ

 TENİS İL BİRİNCİLİĞİ.docx 28/11/2018 09:20 (GÜNCELLENDİ)

OKULLAR ARASI YILDIZLAR KİCKBOKS İL BİRİNCİLİĞİ  (YAYIN TARİHİ:19.12.2018 SAAT 16:30)
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
YILDIZ KIZLAR-ERKEKLER TARTI : 04 OCAK 2019 SAAT 10:00 - 12:00
YILDIZ KIZLAR-ERKEKLER KURA ÇEKİMİ VE MÜSABAKALAR : 04 OCAK 2019
SAAT 12:00
kick boks il birinciliği.pdf
MERSİN İLİ MİNİK,KÜÇÜK ve YILDIZLAR OKULLAR ARASI KARATE İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 14 OCAK 2019
TARTI TARİHİ ve SAATİ : 14 OCAK 2019 - 08:30-09:30
HAKEM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI       : 14 OCAK 2019 - 09:30-10:00
AÇILIŞ SEREMONİSİ : 14 OCAK 2019 - 10:15
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 14 OCAK 2019 - 10:30
KUŞAK DURUMU (MİNİKLER) : SARI KUŞAK ve ÜSTÜ
KUŞAK DURUMU (KÜÇÜKLER) : TURUNCU KUŞAK ve ÜSTÜ
KUŞAK DURUMU (YILDIZLAR) : TURUNCU KUŞAK ve ÜSTÜ
NOT:Anadolu Yıldızlar Ligi Müsabaka Seçmeleri Beraber Yapılmış Olacak.

MERSİN İLİ LİSELER OKULLAR ARASI KARATE İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA YERİ                                       : EDİP BURAN SPOR SALONU
MÜSABAKA TARİHİ : 09 OCAK 2019
TARTI TARİHİ ve SAATİ : 09 OCAK 2019 - 08:30-09:30
HAKEM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI : 09 OCAK 2019 - 09:30-10:00
AÇILIŞ SEREMONİSİ : 09 OCAK 2019 - 10:15
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 09 OCAK 2019 - 10:30
KUŞAK DURUMU : YEŞİL KUŞAK ve ÜSTÜ
NOT: Kata Yarışmaları A ve B Kategorilerinde Kendi İçlerinde Yapılacaktır.

OKULLAR ARASI YILDIZLAR ve GENÇLER (B) GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
YILDIZLAR (SERBEST ve GREKOROMEN): 17/12/2018 
GENÇLER (B) (SERBEST) : 18/12/2018
GENÇLER (B) (GREKOROMEN) : 19/12/2018
MÜSABAKA TARTILARI HER GÜN SAAT   : 09:00-10:30 ARASI
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ HER GÜN : 12:00


OKULLAR ARASI YILDIZLAR,GENÇLER (A) ve GENÇLER (B) HALTER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 25-26 ARALIK 2018
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU

TARTI SAATİ : 10:00-11:00

İFET İLÇE BİRİNCİLİKLERİ BAŞLAMA TARİHİ
İFET İLÇE BİRİNCİLİKLERİ BAŞLANGIÇ TARİHLERİ.docx

ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ
GENÇLER (A)-(B), YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TAKVİMİ AÇIKLANMIŞ OLUP, AŞAĞIDA YAZILI AÇIKLAMALAR KISMINA GÖRE BAŞVURU FORMLARI DOLDURULMASI GEREKMEKTEDİR. 26.11.2018 16:00
OKUL_SPORLARI_ORYANTIRING_ACIKLAMALAR.docx
OKUL_SPORLARI_ORYANTIRING_TARIH_BILDIRME.docx
GENCLER_A_KATEGORISI_BASVURU_FORMU.xlsx
GENCLER_B_KATEGORISI_BASVURU_FORMU.xlsx
YILDIZLAR_BASVURU_FORMU.xlsx
KÜÇÜKLER_BAŞVURU_FORMU.xlsx


JUDO
JUDO GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TARİHLERİ BELİRLENDİ 07.11.18
GENÇLER KIZ&ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ  1 ARALIK 2018
YILDIZLAR  16 ŞUBAT 2018
KÜÇÜKLER 16 MART 2018  
Yer: SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU (JUDO ANTRENMAN SALONU)


OKULLAR ARASI YILDIZLAR TAEKWONDO İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA YERİ : ÇAMLIBEL MTAL (Kız Meslek Lisesi)
YILDIZ KIZLAR TARTI : 24 ARALIK 2018 SAAT 18:00 - 20:00
YILDIZ KIZLAR MÜSABAKASI : 25 ARALIK 2018 SAAT 08:00 
YILDIZ ERKEKLER TARTI : 25 ARALIK 2018 SAAT 14:00 - 16:00
YILDIZ ERKEKLER MÜSABAKASI : 26 ARALIK 2018 SAAT 08:00



**********************************************************


          BRANŞ        YAYINLANMA TARİHİ    PROGRAM BİLGİLERİ (Aşağıdaki linklere tıklayınız)
 BASKETBOL           09/01/2019-13:10 BASKETBOL YILDIZ ERKEK 3.TUR FİNAL GRUBU 09,01,2019.xlsx
 BASKETBOL          27/12/2018-14:26
BASKETBOL YILDIZ ERKEK 02.01.19-14.51.xlsx
      BASKETBOL          27/12/2018-08:41 BASKETBOL YILDIZ KIZ 2.TUR 27,12,2018.xlsx
      BASKETBOL          04/12/2018-09:04 BASKETBOL GENÇ ERKEK 3.TUR 04,12,2018.xlsx
      BASKETBOL          04/12/2018-09:04 BASKETBOL GENÇ KIZ A 2.TUR 04,12,2018.xlsx
      BASKETBOL                26/11/2018-14:15 BASKETBOL GENÇ ERKEK A 2.TUR 26,11,2018.xlsx
      BASKETBOL          12/11/2018 BASKETBOL GENÇ ERKEK A 1.TUR.xlsx      
      BASKETBOL          13/11/2018 BASKETBOL GENÇ KIZ A 1.TUR.xlsx 
      BASKETBOL           09/01/2019-15:25 BASKETBOL GENÇ ERKEK B 1.TUR 09,01,2019.xlsx
      BASKETBOL           12/11/2018 BASKETBOL GENÇ KIZ B 1.TUR.xlsx 
      BASKETBOL           10/12/2018-13:00 BASKETBOL YILDIZ ERKEK 1.TUR 10,12,2018.xlsx
      BASKETBOL           06/12/2018-10:25 BASKETBOL YILDIZ KIZ 1.TUR 06,12,2018.xlsx
      BASKETBOL           12/11/2018 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK 1.TUR.xlsx 
      BASKETBOL           07/01/2019-09:25 BASKETBOL KÜÇÜK KIZ 1.TUR 07,01,2019.xlsx


         BRANŞ      YAYINLANMA TARİHİ   PROGRAM BİLGİLERİ (Aşağıdaki linklere tıklayınız)
        FUTBOL           26/12/2018-10:22  FUTBOL GENÇ ERKEK FİNAL GRUBU.xlsx
        FUTBOL           19.12.18-15:26
 FUTBOL GENÇ ERKEK 3. TUR-19.12.2018-15.22.xlsx
        FUTBOL           10/12/2018-09:12  FUTBOL GENÇ ERKEK 2.TUR 10,12,2018.xlsx
        FUTBOL       
          15/11/2018 10:00  FUTBOL GENÇ ERKEK 1.TUR 15,11,2018.xlsx 
        FUTBOL           06/12/2018 14:00          FUTBOL GENÇ KIZ 06,12,2018.xlsx
        FUTBOL            09/01/2019 15:30  FUTBOL YILDIZ ERKEK 1.TUR 09,01,2019.xlsx
        FUTBOL           09/01/2019 15:30  FUTBOL YILDIZ KIZ 1.TUR 09,01,2019.xlsx
        FUTBOL           12/11/2018 17:00         FUTBOL KÜÇÜK ERKEK 1.tur.xlsx 


         BRANŞ             YAYINLANMA TARİHİ      PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki linklere tıklayınız) 
 FUTSAL  14.01.2019-15:16  Futsal Genç Kızlar 3. Tur 14-01.2019 -15.13.xlsx
        FUTSAL           11/01/2019-10:59  FUTSAL YILDIZ ERKEK 2.TUR.xlsx
        FUTSAL           08/01/2019-16:00  FUTSAL GENÇ ERKEK FİNAL GRUBU 08,01,2019.xlsx
        FUTSAL           31/12/2018-09:10  FUTSAL GENÇ KIZ FİNAL GRUBU.xlsx
        FUTSAL           19/12/2018-09:11  FUTSAL GENÇ ERKEKLER 3.TUR-19-12-2018-09.10.xlsx
        FUTSAL           20/12/2018-15:30  futsal genç kızlar 20.12.18 15.30.xlsx
        FUTSAL           10/12/2018-13:22  FUTSAL GENÇ ERKEK 2.TUR 10,12,2018.xlsx
 FUTSAL  20/12/2018-10:13  FUTSAL GENÇ ERKEK 3. TUR 20.12.2018-10.12.xlsx
        FUTSAL                 13/11/2018  FUTSAL GENÇ ERKEK 1.TUR.xlsx 
        FUTSAL           13/11/2018  FUTSAL GENÇ KIZ 1.TUR.xlsx 
        FUTSAL           31/12/2018-09:45  FUTSAL YILDIZ ERKEK 1.TUR 31,12,2018.xlsx
        FUTSAL           19/11/2018-13:15  FUTSAL YILDIZ KIZ 1.TUR 19,11,2018.xlsx 
        FUTSAL           13/11/2018-14:00  FUTSAL KÜÇÜK ERKEK 13,11,2018.xlsx 
        FUTSAL           04/01/2019-08:42  FUTSAL KÜÇÜK KIZ 1.TUR 04,01,2019.xlsx
 

         BRANŞ               YAYINLANMA TARİHİ       PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki Linklere Tıklayınız)
      HENTBOL              16/01/2019-09:20  HENTBOL GENÇ ERKEKLER 16.01.19.xlsx
      HENTBOL              16/01/2019-09:20  HENTBOL YILDIZ KIZLAR 16.01.19.xlsx
      HENTBOL              10/12/2018-16:28  HENTBOL YILDIZ KIZ 2.TUR 10,12,2018.xlsx
      HENTBOL              04/01/2019-14:04  HENTBOL GENÇ ERKEK 1.TUR 04,01,2019.xlsx
      HENTBOL              31/12/2018-08:48  HENTBOL GENÇ KIZ 31,12,2018.xlsx 
      HENTBOL              04/01/2019-14:25  HENTBOL YILDIZ ERKEK 1.TUR 04,01,2019.xlsx
      HENTBOL              06/12/2018  HENTBOL YILDIZ KIZ 1.TUR 06,12,2018.xlsx


        BRANŞ         
      YAYINLANMA TARİHİ       PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki Linklere Tıklayınız)
 VOLEYBOL 16/01/2019 - 14:45
 VOLYBOL YILDIZ KIZLAR 4.TUR-16.01.2019- 14.41.xlsx
      VOLEYBOL        08/01/2019-16:37  VOLEYBOL YILDIZ KIZ 3.TUR.xlsx
      VOLEYBOL        10/01/2019-14:00  VOLEYBOL YILDIZ ERKEK 2.TUR 10,01,2019.xlsx
      VOLEYBOL        03/01/2019-13:34  VOLEYBOL YILDIZ KIZ 2.TUR 03,01,2019.xlsx
      VOLEYBOL        25/12/2018-15:50  VOLEYBOL GENÇ KIZ 4.TUR 25,12,2018.xlsx
      VOLEYBOL        31/12/2018-14:23  VOLEYBOL YILDIZ KIZ 2.TUR 31,12,2018.xlsx
      VOLEYBOL        14/12/2018-14:08  VOLEYBOL GENÇ KIZ 3.TUR 14,12,2018.xlsx
      VOLEYBOL        10/12/2018-16:38  VOLEYBOL GENÇ ERKEK 3. TUR 10,12,2018.xlsx
      VOLEYBOL         22/11/2018-16:20  VOLEYBOL GENÇ ERKEK A 2.TUR 22,11,2018.xlsx
      VOLEYBOL        06/12/2018-10:25  VOLEYBOL GENÇ KIZ A 2.TUR 06,12,2018.xlsx
      VOLEYBOL        09/11/2018-13:00  voleybol genç erkek -A- 09.11.18 13.00.xlsx 
      VOLEYBOL        12/11/2018-10:00  VOLEYBOL GENÇ KIZ A 1.TURR.xlsx 
      VOLEYBOL        13/11/2018  VOLEYBOL GENÇ ERKEKK B 1.TUR.xlsx 
      VOLEYBOL        07/01/2019-09:21  VOLEYBOL GENÇ KIZ B 1.TUR 07,01,2019.xlsx
      VOLEYBOL        09/01/2019-15:27  VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEK 1.TUR 09,01,2019.xlsx
      VOLEYBOL         09/01/2019-15:27  VOLEYBOL KÜÇÜK KIZ 1.TUR 09,01,2019.xlsx
      VOLEYBOL        14/12/2018-13:59  VOLEYBOL YILDIZ ERKEK 1.TUR.xlsx
      VOLEYBOL        06/12/2018-10:25  VOLEYBOL YILDIZ KIZ 1.TUR 06,12,2018.xlsx
 VOLEYBOL  20/12/2018-14:14  VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR 2.TUR20.12.2018-14.11.xlsx

KROS

Kros Gençler (A)-Gençler(B)- Yıldızlar İl Birinciliği yarışmaları tarihleri belirlendi. 31.10.18
kros il birinciliği 2018-2019.pdf
KROS GENÇLER (A) KATILIM FORMU.xls
KROS GENÇLER (B) KATILIM FORMU.xls
KROS YILDIZLAR KATILIM FORMU.xls
**********************************************************
MASA TENİSİ
Masa Tenisi Gençler Kız-Erkek İl Birinciliği Yarışma Programında düzenleme yapılmış olup; program aşağıya çıkarılmıştır.
Müsabaka Yeri: Mahmut Arslan Anadolu Lisesi Spor Salonu'na alınmıştır.
Genç Erkekler Müsabakalar Teknik Toplantısı: 26.11.2018(Pazartesi) Saat:10:00'da Müsabakalar öncesinde yapılacaktır.
Genç Erkekler Müsabaka Tarihi: 26-27-28 Kasım 2018 tarihlerinde teknik toplantı sonrasıda başlayacaktır.
Genç Kızlar Müsabakalar Teknik Toplantısı: 29 Kasım 2018(Perşembe) Saat:10:00'da Müsabakalar öncesinde yapılacaktır.
Genç Kızlar Müsabaka Tarihi: 29-30 Kasım 2018 tarihlerinde teknik toplantı sonrasıda başlayacaktır.


------------------------------------------------------------------------------------------


İLÇELER FİKSTÜR

 
 
 
- BASKETBOL KÜÇÜK YILDIZ GENÇ
- FUTBOL KÜÇÜKLER
- FUTBOL YILDIZLAR
- FUTBOL GENÇLER
- FUTSAL KÜÇÜKLER
- FUTSAL YILDIZLAR
- FUTSAL GENÇLER
- HENTBOL KÜÇÜK
- KROS
- MASA TENİSİ
- SATRANÇ
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZLAR
- VOLEYBOL GENÇLER B
- VOLEYBOL GENÇLER A 

  - BASKETBOL YILDIZ KÜÇÜK
- BASKETBOL GENÇLER A
- FUTBOL KÜÇÜKLER-YILDIZLAR
- FUTBOL GENÇLER

- FUTSAL YILDIZLAR
- FUTSAL GENÇLER
- MASA TENİSİ
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZLAR
- VOLEYBOL GENÇLER A-B
- FUTSAL KÜÇÜKLER

  - FUTBOL KÜÇÜKLER
- FUTBOL GENÇLER
- FUTBOL YILDIZLAR
- FUTSAL YILDIZLAR
- FUTSAL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL GENÇ A
- VOLEYBOL YILDIZLAR
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER


  - BASKETBOL YILDIZ-GENÇ
- FUTBOL KÜÇÜK-YILDIZ
- FUTBOL GENÇLER
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZ-GENÇ


 
 
 
- BASKETBOL GENÇLER A
- FUTBOL KÜÇÜK-YILDIZ
- FUTBOL GENÇLER
 
- FUTSAL GENÇLER
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZ-GENÇ


          
  - VOLEYBOL GENÇ A / YILDIZLAR
- FUTBOL GENÇLER
- FUTBOL KÜÇÜKLER YILDIZLAR

  - FUTBOL KÜÇÜK-YILDIZ
-FUTBOL GENÇLER
- FUTSAL YILDIZLAR GENÇLER
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL GENÇ-YILDIZ-KÜÇÜK
- FUTSAL KÜÇÜKLER

  - BASKETBOL YILDIZ GENÇ B
- FUTBOL KÜÇÜKLER
- FUTBOL YILDIZ
- FUTSAL YILDIZ-GENÇ
- FUTSAL KÜÇÜKLER
- HENTBOL GENÇ
- HENTBOL YILDIZ-KÜÇÜK
- VOLEYBOL YILDIZLAR
- VOLEYBOL GENÇ ERKEK-YILDIZ

     
- FUTBOL YILDIZ
- FUTBOL GENÇLER
- FUTSAL GENÇ-YILDIZ-KÜÇÜK
- VOLEYBOL YILDIZ-GENÇ
- FUTBOL KÜÇÜKLER

  - FUTBOL KÜÇÜKLER
- FUTBOL YILDIZLAR
- FUTBOL GENÇLER
- FUTSAL YILDIZLAR-GENÇLER
- FUTSAL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZ-GENÇ



  - BASKETBOL KÜÇÜK-GENÇLER A
- FUTBOL YILDIZLAR
- FUTSAL KÜÇÜKLER
- FUTSAL GENÇLER
- MASA TENİSİ
- VOLEYBOL GENÇ-YILDIZ-KÜÇÜK
  - FUTSAL KÜÇÜK YILDIZ GENÇ
- VOLEYBOL KÜÇÜK YILDIZ GENÇ A


 
 
 
- BASKETBOL YILDIZ-GENÇ
- FUTBOL YILDIZ
- FUTBOL KÜÇÜK
- VOLEYBOL KÜÇÜKLER
- VOLEYBOL YILDIZLAR
- VOLEYBOL GENÇLER