Fikstür

ÖNEMLİ:
OKUL YETKİLİLERİNİN DİKKATİNE; FİKSTÜRLERDE GÜNCELLEME YAPILDIĞINDAN DOLAYI DÜZENLİ OLARAK İLGİLİ FİKSTÜRLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ.
ÖNEMLİ: BASKETBOL VE VOLEYBOL MİNİKLER KURA ÇEKİMİ 04 MART 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 15:00'DA OKUL SPORLARI BİRİMİNDE YAPILACAKTIR.

DUYURU
2019-2020 OKUL SPORLARI SEZONU

OKULLAR ARASI BOWLİNG İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 1-3 NİSAN 2020
MÜSABAKA YERİ : FORUM AVM PLAYLAND BOWLİNG SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 1 NİSAN 2020 - 10:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI ÖZEL SPORCULAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ(YÜZME) : 25-26 MART 2020 - 09:00
TEKNİK TOPLANTI : 24 MART 2020 - 17:00
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
MÜSABAKA TARİHİ(ATLETİZM) : 14-15 NİSAN 2020
TEKNİK TOPLANTI : 13 NİSAN 2020 - 15:00
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
MÜSABAKA TARİHİ(MASA TENİSİ) : 27-28 NİSAN 2020
TEKNİK TOPLANTI : 27 NİSAN 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 25-29 MART 2020
MÜSABAKA YERİ : ARENA BİLARDO SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 25 MART 2020 - 12:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI KORFBOL İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 17-19 MART 2020
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 02 MART 2020 - 15:00
TEKNİK TOPLANTI YERİGENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (Okul Sporları)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI HOKEY İL BİRİNCİLİĞİ
HOKEY FİKSTÜR 27,02,2020.xlsx
MÜSABAKA TARİHİ (VE GENÇLER) : 25-27 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR SUNİ ÇİM SAHASI
TEKNİK TOPLANTI : 18 ŞUBAT 2020 - 14:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : GENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (Okul Sporları)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI MASA TENİSİ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 29-30 NİSAN 2020
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 29 NİSAN 2020 - 10:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI CURLİNG İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 06 MART 2020
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZ KIZ) : 04 MART 2020
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZ ERKEK) : 05 MART 2020
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
NOT: KURA ÇEKİMİ MÜSABAKA GÜNÜ SAAT 09:00'DA YAPILACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI OKÇULUK İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (MİNİKLER) : 2 MAYIS 2020
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 3 MAYIS 2020
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 4 MAYIS 2020
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 5 MAYIS 2020
MÜSABAKA YERİ : ÇİFTLİKKÖY OKÇULUK SAHASI
NOT : TEKNİK TOPLANTILAR MÜSABAKA TARİHİNDE SAAT 09:00'DA YAPILACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI MODERN PENTATLON İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (YÜZME) : 10 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 10 MART 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
MÜSABAKA TARİHİ (ATLETİZM) : 11 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 11 MART 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER A-B) : 18-19 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 17 MART 2020 - 15:00-17:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
LİSTE BAŞVURU TARİHİ : 13 MART 2020 - 17:00
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 25-26 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 24 MART 2020 - 15:00-17:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
LİSTE BAŞVURU TARİHİ : 20 MART 2020 - 17:00
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 17-18 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 16 MART 2020 - 14:30
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF TOPLANTI SALONU
LİSTE BAŞVURU TARİHİ : 13 MART 2020 - 17:00
MÜSABAKA YERİ : NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BOCCE GENÇLER,YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 17-20 ŞUBAT 2020 - 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 24-27 ŞUBAT 2020 - 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 2-5 MART 2020 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : TOROSLAR BOCCE TESİSİ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BADMİNTON YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ(YILDIZLAR) : 10-14 ŞUBAT 2020
TEKNİK TOPLANTI (YILDIZLAR) : 10 ŞUBAT 2020 - 09:00
MÜSABAKA TARİHİ(KÜÇÜKLER) : 16-20 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI(KÜÇÜKLER) : 16 MART 2020 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
NOT: TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (MİNİKLER A-B) : 21 NİSAN 2020
TEKNİK TOPLANTI  : 21 NİSAN 2020 - 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜK,YILDIZ,GENÇLER) : 03 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 03 MART 2020 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SALONU
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 24-25 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 23 MART 2020 - 07:30
MÜSABAKA YERİ : OLİMPİK YÜZME HAVUZU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 17 MART 2020
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 16 MART 2020 - 17:00
SON MÜRACAAT TARİHİ : 20 ŞUBAT 2020
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER&YILDIZLAR) : 28 ŞUBAT 2020 - 11:00
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ : 21 ŞUBAT 2020 - 11:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF TOPLANTI SALONU
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER A&B) : 03 NİSAN 2020 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ : 27 MART 2020 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI YERİ : ASKF TOPLANTI SALONU
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI TENİS  İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 04-07 ŞUBAT 2020
TEKNİK TOPLANTI : 04 ŞUBAT 2020 - 10:00
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 10-13 MART 2020
TEKNİK TOPLANTI : 10 MART 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
NOT: MÜSABAKALAR TEKNİK TOPLANTI SONRASI BAŞLAYACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     BRANŞ           YAYINLANMA TARİHİ     PROGRAM BİLGİLERİ (Aşağıdaki linklere tıklayınız)
 BASKETBOL 12.02.2020 - 09:13 Basketbol Küçük Erkek Eleme Fikstürü 12,02,2020.xlsx
 BASKETBOL 27.12.2019 - 08:20 Basketbol Genç Kız B Eleme Fikstürü.xlsx 
 BASKETBOL 23.12.2019 - 09:08 Basketbol Yıldız Erkekler Eleme Fikstürü 23,12,2019.xlsx
BASKETBOL  02.01.2020 - 08:43 Basketbol Genç Erkek A Eleme Fikstürü 02,01,2020.xlsx
 BASKETBOL  11.12.2019 - 15:45 Basketbol Genç Erkek A 1.Tur 11,12,2019.xlsx
 BASKETBOL  18.12.2019 - 16:10 Basketbol Genç Erkek B Eleme Fikstürü.xlsx
BASKETBOL 02.01.2020 - 08:32
Basketbol Genç Kız A 1.Tur 02,01,2020.xlsx
BASKETBOL 02.12.2019 - 11:05 Basketbol Genç Kız B 1.Tur 02,12,2019.xlsx
BASKETBOL 13.01.2020 - 16:21
Basketbol Küçük Erkek 1.Tur 13,01,2020.xlsx
BASKETBOL 12.02.2020 - 13:35
Basketbol Küçük Kız 1.Tur 12,02,2020.xlsx
BASKETBOL 10.12.2019 - 14:02
Basketbol Yıldız Erkek 1.Tur 10,12,2019.xlsx
BASKETBOL 24.12.2019 - 10:55 Basketbol Yıldız Kız 1.Tur 24,12,2019.xlsx


      BRANŞ     YAYINLANMA TARİHİ     PROGRAM BİLGİLERİ (Aşağıdaki linklere tıklayınız)
     FUTBOL       28.02.2020 - 09:14 Futbol Küçük Erkek Eleme Fikstürü 28,02,2020.xlsx
    FUTBOL       25.02.2020 - 08:35 Futbol Yıldız Erkek Eleme Fikstürü 25,02,2020.xlsx
    FUTBOL       12.02.2020 - 10:56 Futbol Yıldız Kız 2.Tur 12,02,2020.xlsx
    FUTBOL     08.01.2020 - 08:28 Futbol Genç Erkek Eleme Fikstürü 08,01,2020.xlsx
   FUTBOL             11.12.2019 - 08:15 Futbol Genç Erkek 1.Tur 11,12,2019.xlsx                            
    FUTBOL      08.01.2020 - 08:34  Futbol Genç Kız 08,01,2020.xlsx
    FUTBOL        13.02.2020 - 13:56 Futbol Küçük Erkek 1.Tur 13,02,2020.xlsx
    FUTBOL        08.01.2020 - 11:38 Futbol Yıldız Erkek 1.Tur 08,01,2020.xlsx 
    FUTBOL        08.01.2020 - 09:28 Futbol Yıldız Kız 1.Tur 08,01,2020.xlsx


       BRANŞ         YAYINLANMA TARİHİ      PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki linklere tıklayınız)  
 FUTSAL 26.02.2020 - 15:01  Futsal Yıldız Erkek Eleme Fikstürü 26,02,2020.xlsx
 FUTSAL  08.01.2020 - 08:58 Futsal Genç Erkek Eleme Fikstürü 08,01,2020.xlsx
 FUTSAL 10.01.2020 - 16:24 Futsal Genç Kız Eleme Fikstürü 10,01,2020.xlsx
 FUTSAL  25.12.2019 - 11:34 Futsal Genç Erkek 1.Tur 25,12,2019.xlsx
 FUTSAL  19.12.2019 - 08:31 Futsal Genç Kız 1.Tur 19,12,2019.xlsx
 FUTSAL 03.02.2020 - 12:08 Futsal Yıldız Erkek 1.Tur 03,02,2020.xlsx
 FUTSAL 17.02.2020 - 14:46 Futsal Yıldız Kız 1.Tur 17,02,2020.xlsx
 FUTSAL 06.12.2019 - 13:26 Futsal Küçük Erkek 1.Tur 06,12,2019.xlsx
 FUTSAL 27.02.2020 - 14:24 Futsal Küçük Kız 1.Tur 27,02,2020.xlsx 


     BRANŞ            YAYINLANMA TARİHİ     PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki Linklere Tıklayınız)
   HENTBOL        10.01.2020 - 15:17 Hentbol Genç Erkek A Eleme Fikstürü.xlsx 
   HENTBOL        26.12.2019 - 09:17 Hentbol Yıldız Kız Eleme Fikstürü 26,12,2019.xlsx
   HENTBOL        25.12.2019 - 09:28 Hentbol Küçük Kız Eleme Fikstürü 25,12,2019.xlsx
   HENTBOL        25.12.2019 - 09:28 Hentbol Yıldız Erkek Eleme Fikstürü 25,12,2019.xlsx 
   HENTBOL        05.12.2019 - 10:58 Hentbol Genç Erkek 1.Tur 05,12,2019.xlsx
   HENTBOL        02.01.2020 - 13:53 Hentbol Genç Kız 02.01.2020.xlsx
   HENTBOL        12.12.2019 - 09:47 Hentbol Küçük Erkek 1.Tur 12,12,2019.xlsx
   HENTBOL        28.11.2019 - 14:15 Hentbol Küçük Kız 1. Tur.xlsx
   HENTBOL        10.12.2019 - 10:51 Hentbol Yıldız Erkek 1.Tur 10,12,2019.xlsx
   HENTBOL        12.12.2019 - 09:47 Hentbol Yıldız Kız 1.Tur 12,12,2019.xlsx


      BRANŞ     
     YAYINLANMA TARİHİ     PROGRAM BİLGİLERİ(Aşağıdaki Linklere Tıklayınız)
 VOLEYBOL 26.02.2020 - 09:37  Voleybol Genç Kız B 2.Tur 26,02,2020.xlsx
 VOLEYBOL 24.02.2020 - 10:50  Voleybol Genç Erkek B 2.Tur 24,02,2020.xlsx
VOLEYBOL  16.01.2020 - 13:11 Voleybol Küçük Erkek Eleme Fikstürü 16,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL  06.01.2020 - 08:10 Voleybol Genç Erkek A Eleme Fikstürü 06,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL 07.01.2020 - 11:04 Voleybol Yıldız Erkek Eleme Fikstürü 07,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL 10.01.2020 - 14:20 Voleybol Genç Kız A Eleme Fikstürü 10,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL 10.01.2020 - 08:35 Voleybol Yıldız Kız Eleme Fikstürü 10,01,2020.xlsx
VOLEYBOL  03.01.2020 - 15:54 Voleybol Küçük Kız Eleme Fikstürü 03,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL 16.12.2019 - 14:41 Voleybol Genç Erkek A 1.Tur 16,12,2019.xlsx
  VOLEYBOL
19.12.2019 - 15:37 Voleybol Genç Kız A 1.Tur 19,12,2019.xlsx
 VOLEYBOL 03.01.2020 - 15:36
Voleybol Küçük Erkek 1.Tur 03,01,2020.xlsx
 VOLEYBOL 10.12.2019 - 08:28
Voleybol Küçük Kız 1.Tur 10,12,2019.xlsx
 VOLEYBOL 11.12.2019 - 09:31
Voleybol Yıldız Erkek 1.Tur 11,12,2019.xlsx
 VOLEYBOL 09.12.2019 - 11:05
Voleybol Yıldız Kız 1.Tur 09,12,2019.xlsx
 VOLEYBOL 02.12.2019 - 09:34 Voleybol Genç Erkek B 1.Tur 02,12,2019.xlsx
 VOLEYBOL       04.02.2020 - 08:52 Voleybol Genç Kız B 1.Tur 04,02,2020.xlsx
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 7-8 OCAK 2020
TEKNİK TOPLANTI : 6 OCAK 2020 - 17:30
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 14-15 OCAK 2020
TEKNİK TOPLANTI : 13 OCAK 2020 - 17:30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BOKS GENÇ ERKEKLER A İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 06-08 ARALIK 2019
MÜSABAKA TARTI ve DOKTOR KONTROLÜ : 06 ARALIK 2019 - 08:00-10:00
MÜSABAKA KURA ve TEKNİK TOPLANTISI : 06 ARALIK 2019 - 11:00-12:00
MÜSABAKA YERİ : ÖPÖZ ALTIN YUMRUK SPOR SALONU (TOROSLAR ANIT KAVŞAĞI)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI KROS İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 10 ARALIK 2019 SALI
MÜSABAKA YERİ : 68 LER BARIŞ VE KARDEŞLİK ORMANI
TEKNİK TOPLANTI  : ASKF TOPLANTI SALONU - 09 ARALIK 2019 - 14:00-15:30 ARASI
NOT: Evrakları Teknik Toplantıda teslim edip Göğüs No alınacaktır. Yarışma günü Göğüs No verilmeyecektir.
Doldurulan FORMLAR atletizm3333@gmail.com e-posta adresine gönderilecektir.
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ :
YILDIZ KIZ : 11:00
YILDIZ ERKEK : 11:20
GENÇ KIZ B : 11:40
GENÇ ERKEK B : 12:00
GENÇ KIZ A : 12:20
GENÇ ERKEK A : 12:40
ÖDÜLLER YARIŞMA BİTTİKTEN HEMEN SONRA VERİLECEKTİR.
KROS BAŞVURU FORMU.xls
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI GÜREŞ SERBEST&GREKOROMEN GENÇLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 11 ARALIK 2019
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
TARTI TARİHİ : 11 ARALIK 2019 - 09:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI MASA TENİSİ GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ KIZLAR) : 09-10 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ VE SAATİ : 09 ARALIK 2019 - 10:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ ERKEKLER) : 11-13 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ VE SAATİ : 11 ARALIK 2019 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
NOT: TEKNİK TOPLANTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI KİCKBOKS İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 21 ARALIK 2019 - 12:00
TARTI TARİH VE SAATİ : 21 ARALIK 2019 - 10:00-11:00
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU YANI ANTRENMAN SALONU
NOT: TARTI BİTİMİNDEN SONRA KURA ÇEKİMİ YAPILACAK OLUP SONRASINDA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI JUDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 10 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI TARİH VE SAATİ : 10 ARALIK 2019 - 08:00
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI HALTER YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 19 ARALIK 2019
MÜSABAKA SAATİ : 12:00
TARTI SAATİ : 10:00-11:00
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
İLETİŞİM : 0536 285 05 82
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI TENİS  İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 17-20 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI SAATİ : 09:00
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI DART YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 24-26 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI : 24 ARALIK 2019 - 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 27-31 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI : 27 ARALIK 2019 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
NOT: MÜSABAKALAR TEKNİK TOPLANTIDAN SONRA BAŞLAYACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI JUDO KÜÇÜK ve YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 28 ARALIK 2019
TEKNİK TOPLANTI, TARTI TARİH VE SAATİ : 28.12.2019 - 08:00
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 29 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ : 09:00
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU JUDO ANTRENMAN SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 15 OCAK 2020 - 10:30
MÜSABAKA TARTI ve KAYIT : 15 OCAK 2020 - 08:00 - 10:00
TEKNİK TOPLANTI : 15 OCAK 2020 - 10:15
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI GÜREŞ SERBEST VE GREKOROMEN YILDIZLAR & GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ(YILDIZLAR) : 13 OCAK 2020 - 11:00
TARTI & TEKNİK TOPLANTI : 13 OCAK 2020 - 09:00-10:30
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER B) : 14 OCAK 2020 - 11:00
TARTI & TEKNİK TOPLANTI : 14 OCAK 2020 - 09:00-10:30
MÜSABAKA YERİ : TARSUS KAPALI SPOR SALONU
NOT:TARTI SONRASI MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BADMİNTON GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ KIZLAR) : 7-10 OCAK 2020
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇ ERKEKLER) : 13-16 OCAK 2020
MÜSABAKA YERİ : TENİS KOMPLEKSİ
NOT: MÜSABAKALAR SAAT 09:00'da TEKNİK TOPLANTIDAN SONRA BAŞLAYACAKTIR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI KARATE YILDIZLAR,KÜÇÜKLER VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 11 OCAK 2020 - 10:30
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER KATA) 2008-2009 : 11 OCAK 2020 - 10:30
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
TARTI TARİHİ VE SAATİ : 11 OCAK 2020 - 08:30-09:30
KUŞAK DURUMU : TURUNCU KUŞAK VE ÜSTÜ
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER A-B) : 12 OCAK 2020 - 10:15
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
TARTI TARİHİ VE SAATİ : 12 OCAK 2020 - 08:30-09:15
KUŞAK DURUMU : YEŞİL KUŞAK VE ÜSTÜ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 16 OCAK 2020
TEKNİK TOPLANTI : 16 OCAK 2020 - 09:00
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------OKULLAR ARASI ATICILIK YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 5-6 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : ERDEMLİ OLİMPİK ATIŞ POLİGONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI ESKRİM İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (KÜÇÜKLER) : 7 ŞUBAT 2020 14:00
TOPLANMA ve LİSANS YOKLAMA : 7 ŞUBAT 2020 13:00
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR) : 8 ŞUBAT 2020 10:00
TOPLANMA ve LİSANS YOKLAMA : 8 ŞUBAT 2020 09:00
MÜSABAKA TARİHİ (GENÇLER) : 9 ŞUBAT 2020 13:00
TOPLANMA ve LİSANS YOKLAMA : 9 ŞUBAT 2020 14:00
MÜSABAKA YERİ : ÇAMLIBEL ESKRİM ANTRENMAN SALONU (ORDU EVİ YANI)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI TAEKWONDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 7 ŞUBAT 2020 - 09:00
TARTI TARİH & SAATİ : 6 ŞUBAT 2020 - 18:00 - 20:00
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI STEP AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 10 ŞUBAT 2020
TEKNİK TOPLANTI : 10 ŞUBAT 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLARA ARASI HALTER GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ  : 07 ŞUBAT 2020 - 12:00
TARTI SAATİ : 10:00 -11:00
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
İLETİŞİM : 0536 285 05 82
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI MASA TENİSİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 5-7 ŞUBAT 2020
TEKNİK TOPLANTI : 5 ŞUBAT 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 11 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : CİMNASTİK SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 11 ŞUBAT 2020 - 09:00
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI MUAY THAİ KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 21-23 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : KAPLANLAR SPOR SALONU
TARTI : 21 ŞUBAT 2020 - 14:00 - 16:00
TEKNİK TOPLANTI : 21 ŞUBAT 2020 - 17:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BOKS GENÇ B ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 18-20 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : ÖPÖZ ALTIN YUMRUK SPOR KULÜBÜ SALONU
TARTI : 18 ŞUBAT 2020 - 08:00 - 10:00 (BOKS OKULU SPOR SALONU)
TEKNİK TOPLANTI : 18 ŞUBAT 2020 - 11:00 (BOKS OKULU SPOR SALONU)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI HALTER GENÇLER A ERKEK VE KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 21 ŞUBAT 2020 - 12:00
TARTI : 21 ŞUBAT 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : TARSUS SPOR SALONU
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ GENÇLER A VE B İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ(GENÇLER B) : 18 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA TARİHİ(GENÇ A KIZ) : 19 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA TARİHİ(GENÇ A ERKEK) : 20 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : SERVET TAZEGÜL SPOR SALONU
NOT: HER GÜN SAAT 09:00'DA TEKNİK TOPLANTI VARDIR. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI WUSHU İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 25 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : EDİP BURAN SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI : 25 ŞUBAT 2020 - 09:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI KİCKBOKS KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ                                                        : 17 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ                                                            : KAPLANLAR KULÜBÜ SPOR SALONU
TARTI : 17 ŞUBAT 2020 - 09:00
—————————————————————————————————————————————————----------------
OKULLAR ARASI JUDO KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 16 ŞUBAT 2020 - 09:00
TEKNİK TOPLANTI : 16 ŞUBAT 2020 - 08:00-09:00
MÜSABAKA YERİ : 1000 KİŞİLİK VOLEYBOL SALONU (JUDO)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (MİNİKLER,KÜÇÜKLER) : 08-09 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA TARİHİ (YILDIZLAR,GENÇLER) : 15-16 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA YERİ : MERSİN SATRANÇ MERKEZİ
SON BAŞVURU TARİHİ : 05 ŞUBAT 2020
NOT: Müsabaka ile ilgili geniş bilgi www.mersin.tsf.org.tr adresinde yayımlanmıştır.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI TAEKWONDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ (ERKEKLER) : 14 ŞUBAT 2020
MÜSABAKA TARİHİ (KIZLAR) : 15 ŞUBAT 2020
TARTI TARİH & SAAT : 13 ŞUBAT 2020 - 18:00-20:00
MÜSABAKA YERİ : MEZİTLİ SPOR SALONU
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI GÜREŞ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 28 ŞUBAT 2020 - 12:00
MÜSABAKA YERİ : TARSUS KAPALI SPOR SALONU
TARTI : 28 ŞUBAT 2020 - 09:00-11:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKULLAR ARASI BİSİKLET İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ : 27 ŞUBAT 2020 - 10:00
MÜSABAKA YERİ : 19.CADDE İSMET İNÖNÜ BULVARI VE NEVİT KODALI CADDESİ ARASINDA
SPORCU KAYDI : 27 ŞUBAT 2020 - 08:30
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------