MERSİN GENÇLİK VE SPOR DOLU DİZGİN

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 3 Ocak Kurtuluş Kupası Resmi Kurumlar arası Futbol Turnuvası’nda, Akdeniz Belediyesini 3-1 yenerek 2'de 2 yaptı.

10 KASIM 2018 / Ferdi AYDOĞMUŞ-MERSİN
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 3 Ocak Kurtuluş Kupası Resmi Kurumlar arası Futbol Turnuvası’nda, Akdeniz Belediyesini 3-1 yenerek 2'de 2 yaptı.

3 Ocak Mersin'in Düşman İşgali’nden Kurtuluşu’nun 97’nci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Toroslar Belediyesi tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen ‘3 Ocak Kurtuluş Kupası Resmi Kurumlar arası Futbol Turnuvası' 2'inci maçında Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Akdeniz Belediyesini  Samet Akciğer’in (2) ve Esat Tokel'in golleri ile 3-1 yendi.

Korukent Mahallesi Gençlik Merkezi Futbol sahasında oynanan mücadelenin ilk yarısında Akdeniz Belediyesi'nin penaltıdan bulduğu gol ile soyunma odasına  0-1 yenik giden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, kıyasıya geçen mücadelenin 2'nci yarısında baskı yaparak Samet Akciğer’in (2) ve Esat Tokel'in golleri ile büyük bir geri dönüşe imza attı. 

3 Ocak Kurtuluş Kupası Resmi Kurumlar arası Futbol Turnuvası’nın açılış maçında Toros Devlet Hastanesini 2-0, bugün oynadığı 2'nci maçında da Akdeniz Belediyesini 3-1 ile geçerken turnuvanın 3'üncü maçını ise 24 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 14.00'da Toroslar Anafartalar Futbol sahasında Sosyal Hizmetler ile karşılaşacak.

Geleneksel hale gelen ve Mersin genelinden 34 kurumun katılımıyla 6 grupta düzenlenen turnuvada müsabakalar 35’er dakikalık 2 devre halinde oynanan ‘3 Ocak Kurtuluş Kupası Resmi Kurumlar arası Futbol Turnuvası’ final karşılaması 3 Ocak 2019 tarihinde Toroslar Koray Aydın Stadyumunda yapılacak.