HAVALI SİLAHLAR 2. GRUP YARIŞMALARI SONA ERDİ

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan Havalı Silahlar Bölgesel 2. Grup Yarışmaları sona erdi.

6 AĞUSTOS 2017 / MERSİN
Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan Havalı Silahlar Bölgesel 2. Grup Yarışmaları sona erdi.

04-06 Ağustos 2017 tarihleri arasında Mersin Gençlik Hizmetleri ve İl Müdürlüğü Erdemli Atış Poligonu’nda düzenlenen yarışmalar bugün yapılan yarışlarla tamamlandı.

Mersin'in ev sahipliğinde Antalya, Gaziantep, Karaman, Kahramanmaraş ve Mersin illeri olmak üzere 14 kulüpten 85 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Havalı Silahlar Bölgesel 2. Grup Yarışmaları minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde birbirinden çekişmeli yarışların sonunda dereceye giren sporculara madalyaları Türkiye Avcılı ve Atıcılık Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Ahmet Kılınç, Erdemli Atış Poligonu Tesis Amiri Yusuf Dikeç ve antrenörler tarafından takdim edilirken 10 Metre Havalı Tabanca ve Tüfek minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde sıralamalar şöyle oluştu.

10 M HAVALI TABANCA MİNİK ERKEKLER

1.Mehmet Kaan Çivi (Kahramanmaraş GHSİM) 
2.Kemal Metkan Akalın (Kahramanmaraş GHSİM)
3.Emirhan Tuğsat (Kahramanmaraş GHSİM)

10 M HAVALI TABANCA MİNİK BAYANLAR

1.Nisa Büşra Mingil (Mersin Akdeniz Atıcılık SK)
2.Sude Naz Kurtoğlu (Mersin Atıcılık Okçuluk Sanat ve SK)
3.Ela Kalelioğlu (Mersin Atıcılık Okçuluk Sanat ve SK)

10 M HAVALI TABANCA YILDIZ ERKEKLER

1.Alp Eren Erdur (Mersin Atıcılık Okçuluk Sanat ve SK)
2.Nurullah Sevmez (Kahramanmaraş GHSİM)
3.Abdülkadir Kılıç (Kahramanmaraş Bölge SK)

10 M HAVALI TABANCA YILDIZ BAYANLAR

1.Esma Evrensel (Kahramanmaraş GHSİM)
2.Aylin Yıldız (Gaziantep Dolphin SK Derneği)
3.Nida Aydoğan (Ankara Gençler Birliği SK)

10 M HAVALI TABANCA GENÇ ERKEKLER

1.M. Melih Paksoy (Kahramanmaraş GHSİM)
2.Ümmet Buğra Gülben (Gaziantep Dolphin SK Derneği)
3.Muhammet Kerim Kırcı (Kahramanmaraş GHSİM)

10 M HAVALI TABANCA GENÇ BAYANLAR

1.Şeymanur Aydoğan (Mersin Atıcılık Okçuluk Sanat ve SK)
2.Kübra Sözlü (Gaziantep Dolphin SK Derneği)
3.Ülkü Soysal (Gaziantep GHSİM)

10 M HAVALI TABANCA BÜYÜK ERKEKLER

1.İsa Güver (Antalya Atıcılık İhtisas SK)
2.Gökhan Banar (Mersin Ferdi)
3.Hanifi Fazlı Soysal (Gaziantep Polisgücü)

10 M HAVALI TABANCA BÜYÜK BAYANLAR

1.Nilay Ak (Antalya Polis Spor Gücü Kulübü)
2.Gülçin Konuş (Ankara TSK Gücü)
3.İlknur Kara (Mersin Avcılık Atıcılık Sanat ve SK)

10 M HAVALI TÜFEK YILDIZ ERKEKLER

1.Yiğit Geçim (Mersin Akdeniz Atıcılık SK)
2.Hasancan Güllü (Mersin Akdeniz Atıcılık SK)
3.Hilmi Tunahan Özen (Mersin Gençlik Hizmetleri ve SK)

10 M HAVALI TÜFEK YILDIZ BAYANLAR

1.Zahide Nur Yılmaz (Mersin Akdeniz Atıcılık SK)
2.Beyza Diler (Mersin Akdeniz Atıcılık SK)

10 M HAVALI TÜFEK GENÇ ERKEKLER

1.Enes Buğra Yayla (Mersin Akdeniz Atıcılık SK)
2. Ahmet Cırık (Mersin Akdeniz Atıcılık SK)
3.Hasan Özden (Mersin Akdeniz Atıcılık SK)

10 M HAVALI TÜFEK GENÇ BAYANLAR

1.Melike Cırık (Mersin Akdeniz Atıcılık SK)
2.Saniye Serap Özbek (Mersin Akdeniz Atıcılık SK)
3.Ahsen Yılmaz (Mersin Akdeniz Atıcılık SK)

10 M HAVALI TÜFEK BÜYÜK ERKEKLER

1.Hanifi Fazlı Soysal (Gaziantep Polisgücü)