Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz İstanbul'da düzenlenen "7. Uluslararası  Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası'nda" ikinci olma başarısı gösteren Mersinli sporcu Ayşe Orhan’ı kabul etti.

3-5 Şubat tarihleri arasında İstanbul da yapılan 7. Uluslararası  Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası'nda (7.Turkish Open)  Yıldız bayanlar 1.44 boy kategorisinde Ülkemizi ve İlimizi en iyi şekilde temsil ederek gümüş madalya kazanan Mersinli sporcu Ayşe Orhan ve Antrenörü Mustafa Dolaş’ı kabul etti.
 
Uluslararası turnuvada ilimiz adına madalya alan tek sporcu olan Ayşe Orhan, almış olduğu başarıdan dolayı kendisinden desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz'a teşekkür etti.

Almış olduğu başarılı sonuçtan dolayı Mersinli sporcu Ayşe Orhan'ı tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz, "İstanbul da yapılan 7. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası'nda ikincilik elde eden ve gümüş madalya kazanarak bizleri gururlandıran Mersinli sporcumuz Ayşe Orhan'ı ve kurum antrenörümüz Mustafa Dolaş'ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum" dedi.