Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi ve Sporcu Eğitim Merkezi sporcu, Antrenör ve personelleri ile bir araya geldi.

Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Mersin Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) ve Sporcu Eğitim Merkezi (SEM) sporcu ve Antrenörleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yemekhanesinde yapılan toplantıda Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz, Spor Şube Müdürü Vedat Akyar, TOHM Koordinatörü Halil Oğuz, Antrenörler, Fizyoterapist, Masör, Diyetisyen, spor psikoloğu, sporcular, TOHM ve SEM Personelleri de hazır bulundu.

Kocakaya, Mersin Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) ile  Sporcu Eğitim Merkezi (SEM) Sporcu ve Antrenörleri ile genel değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirerek, Antrenör ve Sporcularla tek tek görüştü.

Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, Mersin'deki ziyaretlerinde Olimpik Cimnastik Salonunda gerçekleştirilen TOHM sporcularının da yarıştığı Mersin’in ev sahipliğinde bu yıl üçüncü kez düzenlenen “Artistik Cimnastik Dünya Kupasını” (World Challenge Cup) Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz veTürkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ile birlikte izleyerek dereceye giren sporculara ödüllerini verdi.