Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz, Antalya’da düzenlenen “Hasane 2. Bölge Özel Sporcular Atletizm Şampiyonasında” tarih yazan Özel Sporcuları kabul etti.

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu 2019 faaliyet programında yer alan ve 20-22 Nisan tarihleri arasında 192 kulüpten 394 sporcunun katılımı ile Antalya’da düzenlenen “Hasane 2. Bölge Özel Sporcular Atletizm Şampiyonasında” 6 altın ve 2 gümüş madalya kazanarak ilimizi Türkiye Şampiyonasında temsil erme hakkı elde eden Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor kulübü özel sporcuları Aslı Demirci, Mehmet Deniz, Hüseyin Odun, Burhan Arıoğlu, Kulüp başkanı Recep Bozkuş, Kuruluş müdür yardımcısı Durmuş Doğan ve Antrenörleri Ali Adıgüzel ile birlikte başarını İl Müdürü Oğuz Kaymaz ile paylaştılar.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymaz, “Antalya’da düzenlenen bölge Şampiyonasında böylesine önemli başarılar elde eden siz değerli özel sporcularımızı yürekten kutluyorum. Sizleri yetiştiren antrenörlerinizi ve her zaman sizlere destek veren okul ve kulüp idarecilerinizi de ayrıca tebrik ediyorum. Türkiye şampiyonasında ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyor başarılar diliyorum” dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Makamında yapılan kabulün sonunda Kaymaz, Türkiye Bölge Şampiyonasında başarı elde eden özel sporcu, antrenör ve idarecilerine çeşitli hediyeler takdim etti.