BADMİNTON'DA MERSİNLİ VETERANLAR MADALYALARI TOPLADI

Türkiye Badminton Federasyonu tarafından Ankara'da düzenlenen "Masterlar ve Halk Badminton Türkiye şampiyonası Cumhuriyet Kupası'nda" Mersinli Sporcular madalyaları topladı.

28 EKİM 2018 / Ferdi AYDOĞMUŞ-MERSİN
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Türkiye Badminton Federasyonu tarafından Ankara'da düzenlenen "Masterlar ve Halk Badminton Türkiye Şampiyonası Cumhuriyet Kupası'nda" Mersinli Sporcular madalyaları topladı.

Türkiye Badminton Federasyonu’nun 2018 faaliyet programında yer alan ve Badminton Federasyonu Eski Başkanı Prof. Dr. Faik İmamoğlu anısına gerçekleştirilen Masterlar ve Halk Badminton Türkiye Şampiyonası Cumhuriyet Kupası’nda Mersinli Master Sporcuları madalyaları topladı.

26 – 28 Ekim 2018 tarihleri arasında Ankara Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde yapılan ve Türkiye geneli 24 ilden, 131 sporcunun katıldığı ‘Masterlar ve Halk Badminton Türkiye Şampiyonası Cumhuriyet Kupası’ sonunda, Mersinli Sporcularımızdan Yüksel Başaran 40+ tek ve çift erkek 1'incisi, Ali Demirci 55+ çift erkek 1'incisi ve 55+ karışık çift 3'üncüsü, Selmin Demirci 55+ tek bayan ve karışık çiftler 3'üncüsü olurken Yasemin Kavurmacı ise 35+ çift bayan 2'ncisi ve karışık çiftler 3'üncüsü olma başarısı göstermişlerdir.

Türkiye Badminton Federasyonu Mersin İl temsilcisi Cengiz Gültekin ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörlerimiz eşliğinde bir yıldır çalışmalarını Mersin Tenis Kompleksinde sürdüren Mersinli Veteranlar çalışmalarının sonucunu aldıkları madalyalarla gösterdiler.

"Masterlar ve Halk Badminton Türkiye Şampiyonası Cumhuriyet Kupası'nda" derece alan sporcularımızı onları çalıştıran Antrenörlerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.